Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. május 6.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Használja a frissítő hatású arctonikot az arctisztító után. Eltávolítja a szennyeződések és a smink maradékát. Szabadalmaztatott, antioxidáns Lingon 50:50™-technológiával.

Kiszerelés: 200 ml

Liara0826

2019. április 16.

A krémmel együtt használom, bár érdemes tudni hogy már megváltozott régen a csomagolásuk. Praktikus a kiszerelésük, nagyon sokáig elég. Nem kell sokat használni belőle, de én ha nem felejtem el akkor igyekszem naponta/ heti többször használni és úgy emlékszem, hogy már 2 éve megvan és csak most kellett új tonikot vennem. A krém pedig majdnem a felénél van. Tényleg nem használok sokat belőle, de az is elég. Én szoktam közéjük iktatni egy bőrradírozást és nagyon puha, tiszta bőr a végeredmény. Érzékeny a bőröm de nem irritálja, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

NettiKadar

2018. június 13.

Szinte minden nap ezt használom, jól tisztít. Alig van illata, de az kellemes, és nem hagy ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Sisszy

2017. július 9.

Szerettem ezt a tonikot, sminkeltávolítás után töröltem át ezzel az arcomat. Frissített, de nem szárított, sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Piedra

2017. június 1.

Sminkeltávolításra nem ezt használom, csak "szimpla" arctonikként. Az oriflame-s cuccoknak alapvetően bizalmat szavazok, szeretem őket. Ebben sem csalódtam, vagyis igen, de jó értelemben. Kellemes az illata, nem az a zavaró tonikszag.
Jól leszedi a szennyeződéseket (nem tudom, nekem az fontos, hogy ezt lássam a vattakorongon is :)) ), utána pedig nem húzódik a bőröm tőle.
Szerintem újravevős lesz nekem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Szerintem újravevős lesz nekem. :)

Hencida

2015. november 23.

Finom, diszkrét illata van, imádom. Rendesen tisztít, látszik a vattakorongon a szennyeződés, amit lehoz. Az pedig elég meggyőző :) Újra vevős termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

lucintaa

2015. október 18.

Az arclemosójához híven, ez is a szívembe lopta magát. Jól mattít, rendesen felkészíti a bőrt az arckrémre, és kellemes érzetet nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

bambusz09

2014. március 2.

Nagyon jól tisztít és kellemes az illata. A T-vonalban jól mattít, azonban az arcom szárazabb részét viszont nem szárítja. Finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

lavande

2013. október 18.

Nagyon kellemes az illata, jól tisztít. A bőrkiegyensúlyozó hatásáról nem igazán tudok mit mondani, nagyon kellemes a bőr tapintása használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 18.

Judiit

2013. május 27.

Nagyon megszerettem. Kellemes, friss és diszkrét az illata. Nem érzem egész nap az arcomon, mint feketeáfonyás-levendulás illatát :)
Teszi a dolgát . Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 27.

Teszi a dolgát . Engem meggyőzött.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.