Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek

A hidratáló szemkörnyékápoló krém ragyogóbbá teszi a szemkörnyék bőrét, csökkenti a sötét karikák kialakulását és a szemkörnyék duzzadtságát. Formulája természetes svéd összetevők kombinációját, sarkvidéki rózsagyökeret és nyugtató komlót tartalmaz. Koffeintartalma csökkenti a duzzadtságot.

Bonnieoo7

2020. május 29.

Nekem ez már picit kevés, de rossznak semmiképp sem mondanám! Olyan kis semmilyen, de azért szívesen használgatom. Tetszik a design, mint minden ami Oriflame. Igazi svéd minimalizmus, illata szerencsére nem nagyon van, teljesen fölöslegesnek tartom. Nem irritáló, csak a tudat, hogy ez is tele van természetes vajakkal - eléggé kiborít! Remélem lecseng pár éven belül ez a rémes "divat ". Összességében véve nem valószínű, hogy újravenném, inkább egy gazdagabb szemránckrémet választok ugyanettől a márkától. 👀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

AnGeska

2020. február 26.

Miért?! Miért rontottak már el megint egy szuper terméket?!
Nagyon akciós volt, ezért egyből vettem is kettőt, mert régen használtam ugyan utoljára, de emlékeztem, hogy nagyon szuper...
Ez a megújult változat már koránt sem az! :( A réginek olyan könnyű, géles állaga volt, azonnal beszívódott és legszívesebben a szemgolyómra is kentem volna, mert annyira kellemesen hűs érzés volt, pedig nekem nagyon érzékeny a szemem.
Ez az új valami sűrű, nehezen kenhető és lassan beszívódó krém, ráadásul kicsit még irritálja is a szemem. :(
Nagy csalódás volt :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Miért?! Miért rontottak már el megint egy szuper terméket?!
Nagy csalódás volt :(((

Angyalka94

2020. február 10.

Akik dicsérték mindent elmondtak róla, nem tudok mit hozzáfűzni. Csak ajánlani tudom és biztos újra veszem ha akciós lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

jane79

2019. augusztus 11.

Nagyon szeretem az Oriflame Optimals termékcsaládját. Ez a krém nagyon bevállt, most ezt használom és a végén járok. Nagyon hidratál, nem irritál és nagyon nagyon sokáig elég. Mellesleg sokszor nagyon baráti árra leakciózzák. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

balankaa01

2019. július 20.

A többiekhez hasonlóan én is este használom, mert kukacosodik, ha kicsit többet kenek fel. Egyébként kellemes állagú kis krém. Ja meg nem tudom, mitől függ, de néha úgy csíp, hogy könnyezek tőle, máskor meg semmi.
Na most, nekem genetikailag is táskás (Louis Vuitton 🙄) a szemem alja, ehhez jön még az állandó kialvatlanság, tökéletes kombó. :) De azt látom, hogy csökkenti a puffadtságot valamennyire, vagy lehet, hogy csak szeretném, hogy használjon, és bebeszélem magamnak a javulást. Nem tudom, azért csodaszernek nem nevezném, mindenesetre el tudom képzelni, hogy újravegyem, de csak akciósan, teljes árat nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Kriszti1987

2019. március 29.

Picit zsíros, ezért csak este használom. A sötét karikákra szerintem hatásos, hidratál. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

nuscsi

2018. augusztus 8.

Pár napja használom csak, de eddig úgy tűnik szereti a bőröm. Mostanában eléggé kiszáradt a szemem körül a bőr, és pár nap alatt egészen helyrehozta. Gyorsan beszívódik, azonban tényleg kicsit zsíros marad utána a bőr, ezért sminkelni nem túl jó rá, de éjszakára tökéletes. Akciósan vettem, annyiért tényleg szuper, de teljes áron valószínűleg nem venném meg, inkább kipróbálnék mást, amiatt csak 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nixa

2018. február 25.

Nekem nagyon bejött! Most akciós áron volt azt hiszem 999 Ft, gondoltam annyit megér, meg úgyis ennek a terméknek nappali és éjszakai arckrémjét használom mostanság, gondoltam akkor már legyen teljes a kép! :) Szerintem szuper az állaga, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, könnyű textúrája van és szerintem sokkal szebb tőle a tekintetem. :) Bár én csak este használom lefekvés előtt. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Bog

2017. szeptember 30.

Ez az új változata a seeing is believig krémnek, és mondhatom: borzasztó! A régi változatot nagyon sokszor újra vettem, imádtam, nagyon jó volt a táskáimra. Egy könnyű gélkrém állagú cucc volt. De ez... Sűrű, kenhetetlen trutyi, és olyan ödémát okozott a szemhélyamban reggelre, hogy nem győztem cseppegtetni utána, hogy el merjek indulni dolgozni! Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.