Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. május 19.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Semicolon

2016. augusztus 16.

Anyukám rendelte nekem, nem érzékeny a bőröm. Rendesen tisztítja a bőrt, az összes pattanásom eltűntette. (Bár arclemosó, a hátamon is kipróbáltam és ott is leszedte az összes pattanást.) Nagyon ajánlom, nagyon jó és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

danyadi77

2016. január 17.

Rendszeres használója vagyok. Meg vagyok vagyok vele elégedve, frissít, kellemes, nagyon enyhe illata van és leszedi a pici maradék sminket az arcomról, ami még a tisztítás után fent maradt. Az én bőrömet nem csípi, nem szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Miaaa29

2015. március 24.

2 hete vásároltam, de kiderült, hogy allergiás vagyok rá.
A fürdőszoba polcán hever, egyszer használtam csak.
Lehúzni nem akarom, mert ettől még nem biztos, hogy rossz ez az arctonik, csak az én bőrömmel nincs jóban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

2 hete vásároltam, de kiderült, hogy allergiás vagyok rá.
A fürdőszoba polcán hever, egyszer használtam csak.

trisztan

2015. január 29.

Nagyon jó termék, nem irritál, teljesen friss, tiszta érzete lesz az arcbőrnek, és a kiszerelése is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 29.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)