Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2014. április 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az oxigénes krém fokozza a bőrsejtek lélegzését, és csökkenti a környezet bőrre gyakorolt, káros hatásait (pl. stressz), így segítve egészségének és fiatalságának megőrzését. 24 órás hidratáltságot nyújt. Nappalra és éjszakára egyaránt használható.

Kiszerelés: 50  ml

janush

2013. november 26.

Emberemnek kamaszkorában a klacid-kúra teljesen megbolondította a bőrét , egyszerre zsíros és hámlik , amit lehetetlen normálisan kezelni szerintem. 2 nap hidratáló krém után tonik, hogy kevésbé legyen zsíros.Nade! húgomnak volt ilyene , amit kipróbáltunk, és bevált, habár ugyanígy 2-3 naponta kente csak.Eddig ez volt az arcára a leghatásosabb, hát nem megduplázták az árát? Ennyit juszt sem adok ki érte, akkor inkább valami natúr krémet veszek paraben nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Dytta

2013. augusztus 21.

Én egyszer ajándékba kaptam ezt a változatot (addig a zöldet használtam, ami elvileg a bőrtípusomnak való). Viszont jobban bevált. Hidratált, ennek ellenére az arcom "elfelejtett" zsírosodni. Valószínűleg ennek köszönhetően a pattanásaim is redukálódtak a "nem nézek többet tükörbe" állapotról "ezt már könnyen el lehet fedni" állapotúra. Ha ebből a termékcsaládból kell választani, akkor erre szavazok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

maisee

2013. július 3.

Én nappali krémnek használom és nagyon szeretem! A reggeli mosakodás után, a bőröm ki szokott száradni, így rögtön bekenem ezzel a krémmel és szinte szó szerint beissza a bőröm! Nagyon jól hidratál és nem hagy nyomot maga után, az illata is tökéletes! Pár perc elteltével erre szoktam felvinni az alapozót, szóval szerintem sminkalapnak is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Dórácska0321

2013. március 16.

Én többnyire Avon krémeket használok, de egyszer próbaként rendeltem egy ilyet, mert nagyon kedvező áron volt. Nekem annyira nem vált be, mert nem kimondottan vízhiányos a bőröm, de a párom piszkosul száraz bőrét remekül hidratálja. Volt olyan, hogy hámlott a bőre, annyira száraz volt neki, de mióta használja ezt a krémet, sokat javult a bőre állapota. Ajánlom mindenkinek, egy próbát mindenképpen megér!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 16.

Habchók

2013. február 8.

Valóban kicsit vizesebb állagú krém, nem egészen olyan mint amit az ember elsőre várna. A hidratáló hatása viszont nagyon komoly! Nagyon nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

mail.patree

2013. február 1.

Szeretemkrém. Estére használom, szegény kiszáradt bőrömre, így engem nem zavar, hogy kicsit lassabban szívódik be, a lényeg, hogy reggelre nem lesz kifacsart citrom az arcom. Tényleg érzem, hogy a vízet is visszapótolja. 90%-os krém számomra, mert nekem jöhetne még több feltöltődés az arcomba és picit kevesebb olajosság, de ettől jobbat egyelőre nem találtam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

fairynorah

2013. január 15.

Első használat utáni véleményem: a krém állaga vizesebb,mint amit már megszoktam, az illata virágos (jellegű) és érezni lehet rajta az algát (legalábbis minden algás krémemnek hasonló az illata :D). A bőrön egy zsírosabb,filmszerű réteget képez,ami fokozatosan szívódik be a bőrbe...Egy kis idő elteltével lehet érezni,hogy hidratálja a bőrt,Szerintem nem való azoknak ,akik krémezés után gyorsan rá szeretnének sminkelni a bőrükre,és uzsgyi munka/suli...Ennek a krémnek kell idő a beszívódáshoz, lehet estére jobban működik (a gyártó nappali/éjszakai krémként jelölte meg). Mint említettem ez az első használat utáni véleményem, így lehet ,hogy csak idő kell,míg a bőröm rááll. Ha változik valami,akkor jelzem,addig meg egy 4*-ot megér.
**Egy hét után: a bőröm gyorsabban beszívja,úgyhogy már nem ragadok tőle sokáig :)) Ami még feltűnt,hogy a bőrömön finomabbak a pórusok,sőt tisztábbnak is tűnnek...:O semmi máson nem változtattam,így ennek tudom be a javulást!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Kudika

2012. november 6.

Először tartottam ettől a krémtől, de nem ért csalódás :) szinte kisimítja a bőröm :)
Első alkalommal ki akartam dobni, mert a bőröm képtelen volt beszívni, még fél óra után is "tapadtam" tőle, aztán este (arctisztítás után) ismét tettem egy próbát, azóta csak dicsérni tudom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.

CocoSunrise

2012. szeptember 13.

Nagyon szereti a bőröm, remekül hidratál, nagyon szépen előkészíti a bőrt a sminkre is és észrevettem hogy, ahogy használtam egyre ritkábban és ritkábban jöttek elő a bőrhibák. A fényvédő hiánya tényleg mínusz, de azt leszámítva szerintem fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 13.

vokinga

2012. július 8.

Nem szerettem ezt a krémet. Száraz, vízhiányos a bőröm, de nem szívta jól be, kellemetelen, zsíros-filmes érzés maradt utána, és az illata is émelyítő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Lilás piros.