Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. május 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

flora08

2016. augusztus 12.

Hasonlóképpen tudom értékelni, mint az előttem szólók. Az arcra kenve kissé csíp. Először megijedtem, hogyan hat majd az érzékeny bőrömre, de nem mostam le, mert ez az érzés 1-2 perc után elmúlt. Használat után pedig szép egyenletes, és puha lett az arcbőröm. Az állaga könnyű, az illata egész kellemes. Összességében egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

0bikbik0

2015. július 4.

Csíp mint a fene, de ha kibírom, akkor - ahogy már néhányan írták előttem - valóban pihe-puha, selymesre hidratált bőrt kapok. Az oxigént nem látom az összetevőlistán :-), csak azokat a fránya parabéneket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

ladri

2015. május 25.

Imádom, szuperül hidratál, sokkal jobban beszívódik utána a hidratáló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Imádom, szuperül hidratál, sokkal jobban beszívódik utána a hidratáló.

Cu2tka-baba

2015. január 7.

Update: Újrarendeltem. Továbbra is használom és még mindig csíp:/ Viszont a hidratálók és minden egyéb jobban hat a használata után. nagyon szép és üde lesz tőle az amúgy fakós bőröm is.- 1 csillag a csípés miatt

Első alkalommal égetett. Viszont másodszorra már nem. Nagyon friss tiszta lesz tőle a bőröm és utána akrémek is sokkal jobban hatnak. A heti rutin része és ujrarendelős:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

jurcsak.viki

2014. szeptember 3.

Arcomra felkenve egy kicsit mindig csíp, de azután mindig puhává varázsolja a bőrömet. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

dori778

2014. július 16.

Az én arcomat felkenésnél nagyon irritálja, csípi és húzza a bőröm, ez 2-3 perc alatt elmúlik. Lemosás után puha lesz ugyan az arcom, de tapintásra zsírosnak tűnik a bőröm.
Nem igazán ajánlom ezt a terméket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

Nem igazán ajánlom ezt a terméket.

Judiit

2013. március 2.

Kellemes illatú, állagú készítmény. Elég érzékeny a bőröm, de irritációt nem tapasztaltam. Lemosás után , frissebbnek érzem a bőröm. Nem csodaszer, mégis bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 2.

fairynorah

2013. január 9.

Finom illata van és érezhetően frissíti,hidratálja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Finom illata van és érezhetően frissíti,hidratálja a bőrt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.