Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szemkrémek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

18 évesen használtam karikák és puffadás ellen, valamicskét segített, arra emlékszem, hogy jó érzés volt "viselni", hidratált, nyugatott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

KatieWhite

2018. augusztus 9.

Könnyű kis krém, jól hidratál, egyszerű és nagyszerű. Számomra a többi drágább termék sem nyújtott többet és még irritálták is a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Azita

2015. augusztus 19.

Könnyű kis krém, hamar felszívódik, de nekem nem elég erős.Ennyi pénzért kapni jobb krémet is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

juditunk

2015. július 10.

Háááát, volt már jobb krémem is. Elhasználtam egy tégellyel, de biztos nem veszem újra, a sötét karikákat nem hatotta meg, illetve elég ragacsos maradt felkenés után félórával is a bőröm. Aránylag jól hidratál, de messze nem csodaszer...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

Lilien22

2014. szeptember 28.

Szerintem csodaszer a karikák eltüntetésére, az illata és az állaga is jó, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

manocska81

2013. április 11.

Mindig furcsa érzés,a mikor felkenem. Apró tűszurkálós :) Gondolom a kis hajszálerek motiválása folyik olyankor, vagy nem tudom. Eltűnteti a szem alatti karikákat. Állaga könnyű, könnyen beszívódó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 11.

mail.patree

2013. február 1.

Egy tégellyel használtam el belőle, nekem csípte picit a bőrömet, de ez lehetett az extrém száraz és sérült felület miatt is, így nem mondom, hogy rossz termék, csak nekem ettől erősebb hidratálásra van szükségem. Viszonylag gyorsan elfogyott... gondolom mivel nekem sok kellett a szememre...
Állagra egyébként nagyon kellemes, jól kenhető, könnyű krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Állagra egyébként nagyon kellemes, jól kenhető, könnyű krém.

katica22

2011. november 17.

Amennyire az elején idegenkedtem ettől a krémtől....most annyira szeretem!!! Ez az egyetlen olyan krém amitől nem pattogzik ki az arcom, és az illata is nagyon kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 17.

jagemahu

2011. november 16.

Már a második tégelyt használom, nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 16.

Már a második tégelyt használom, nem rossz termék.

Judiit

2011. május 16.

Egy egész üvegcsével elfogyasztottam. A karikákat elég jól eltünteti a szem alól. Érzékeny szeműek vigyázzanak, mert csíphet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2