Oriflame

Ár:   399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A bőr ragyogását fokozó zselés maszk. Formulája a bőr ragyogását fokozó C-vitamint és természetes svéd összetevők kombinációját tartalmazza. Azonnal frissíti és hidratálja a fáradtnak látszó, fakó bőrt. Revitalizál, hatására puhább és ragyogóbb lesz a bőr.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

evelyne30

2019. január 31.

A tökéletes nyári maszk! Nekem láthatóan üdébb lett a bőröm utána!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

A tökéletes nyári maszk! Nekem láthatóan üdébb lett a bőröm utána!

adrienn9513

2018. július 17.

Jó illata van, de az állkapcsom alatt nagy pattik jöttek ki a használata után, így nem fogom újravásárolni. Továbbá a hatása se volt semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Yeliz

2018. június 26.

Én beletöltöttem egy kis tégelybe, olyan sok volt a tasakban. Tegnap használtam másodszorra, semmi különlegeset nem érzek tőle. Nem csíp, nem húzza a bőröm, nem irritál, jó illata van, de én nem látok különbséget az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

eviviktoria

2018. június 13.

Szuper maszk! Nyárra tökéletes! Hidratál, hűsít, feltölt. Imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Szuper maszk! Nyárra tökéletes! Hidratál, hűsít, feltölt. Imádom!

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Glucose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.