Oriflame

Ár:   6799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A Precious Moments Eau de Parfum egy hordható gyűrűvel ékesített, elegáns üvegbe zárt illat valódi gyémántporral. A zamatos alma és a bogyós gyümölcsök frigye a szívjegy virágos jegyeivel és az alapjegy fás aromájával. Rázza fel gyengéden az üveget, és élvezze bőrén a napfényre emlékeztető csillogást. 50  ml

Ár: 1 , Eladó: Ancsi105
Állapot: Bármilyen, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes vagy postai
Ár: 15.900Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel
daydreamheart

2019. szeptember 21.

A gyűrűt és a felesleges csillámokat leszámítva szeretem az illatot, őszre tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

NovErke

2019. május 29.

Illatmintám volt egyszer belőle, sokáig megvolt, mert tartogattam, de elhasználtam, nagyon tetszett! Még az a piciny mennyiség, amennyit magamra kentem, hogy minél tovább tudjam kuporgatni, az is tartós volt rajtam! Sajnos nem tudom már annyira felidézni, hogy leírjam, pontosan milyen illat volt. Ilyen könnyed, krémes, nagyon minőségi, kellemes, nőies. Nem is tudom kapható-e még, nagyon régen találkoztam vele utoljára katalógusban, pedig egyszer megrendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

kolozsve

2018. február 11.

Csodálatos az üvege, nekem a gyűrű sem zavaró, csak megfelelően kell rögzíteni. Az illata viszont már kevésbé tetszik. Van benne kis édesség és egy kis gyümölcsösség, de számomra egyértelműen citrusos. Sajnos nem túl tartós, elég hamar elillan. A csillámok nekem nagyon tetszenek, egyáltalán nem túlzás. Többen írták, hogy egy idő után mintha romlana, szerencsére én ezt nem tapasztaltam. Összességében külcsin-belbecs: 2-1 :).
Nálam rejtőzik még egy üveggel, ami szinte tele van :). A másik csillogó Oriflame parfümöm, a Glitz&Glam is eladó sorba került!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

hadri

2017. május 25.

Már a 3. üveggel kell kidobnom belőle úgy, hogy kb. a parfüm a negyede még megvan, de sehogysem lehet kinyomni az üvegből (még úgy sem, hogy a szórófejet lecseréltem), szerintem a csillámok eldugították a csövet. Ez nagyon bosszantó, remélem valamit kezd az Oriflame evvel a problémával. Az illatát egyébként nagyon szeretem, friss, citromos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

szofiaa

2017. február 6.

Csodaszép ez a parfüm, számomra maga a varázslat. Imádom a csillogást amit ad:) Már nem egy üveggel használtam el és még biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

kissproof

2017. január 9.

A csomagolása szép, a csillámok engem nem zavartak. Illata kellemes nem túl tolakodó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

angelina69

2016. december 11.

Ez a parfüm nagy kedvenc. A visszafogottsága ellenére, mégis jelen van. Citrusos-erdei gyümölcsös kezdetet követően, a lágy virágok, majd a finom fás alap. Nem nagy a hatósugara, inkább bőrközelinek mondanám. Ez nem egy szexi dög, és nem a most trendi cukros-karamellás édességek egyike. Sajnos nálam nem túl tartós, de ennek ellenére nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

buzavirag

2016. december 10.

Szeretném az illatát, de benne a csillámok ezt nem teszik lehetővé, mert engem zavar, így nem is használom. Ezért is vontam le egyből 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

b5bea

2016. november 2.

Finom, friss, nem túl erős, fás, visszafogottan gyümölcsös illata van. A minap délután besütött a nap a fürdőszobába, akkor vettem észre, h tiszta csillám a nyakam :)) Nem túl rivalkodó. Nyáron nem szeretek parfümöket használni, így most őszre vettem elő újra. A gyűrű bár nagyon mutatós, túl nagy rajta a virágforma, maximum alkalmanként hordanám, de az üveggel jól néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

pomme

2016. október 15.

Elsősorban a csillámok miatt vettem meg, és közben nagyon reménykedtem benne, hogy tényleg "szinte semmi" illata nem lesz :D Friss, almás-virágos illata van rajtam, leginkább egy öblítőre hasonlít. Tisztaságillata van, nem bánt senkit. A tartóssága tényleg elég gyenge, de nekem ez is kapóra jön. Befújom magam, aztán rákenek egy testápolót és már kész is van a nyári/téli csillogás. Mivel újabban gyakorlatilag nincs ősz, így teljesen jól kihasználható. Nagyon sokáig elég lesz, annak pedig külön örülök, hogy végre nem arany, hanem ezüst csillámok vannak benne, azok is szivárványosan irizálnak, nagyon szépek. Elhiszem, hogy valakit bosszant, mint parfüm, engem is nagyon idegesítene, ha annak használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Citronellol, Citral, Hexyl Cinnamal, Geraniol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891