Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bioleves, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek

A könnyű textúrájú arckrémet használhatja nappalra és éjszakára egyaránt. Alma- és zabkivonatot tartalmaz, amely táplálja, hidratálja és puhává teszi a bőrt.

ALettah

2016. március 4.

Problémamentes bőrre, fiatal lányoknak csak ajánlani tudom, szépen hidratál, olcsó és szuper illata van. Akinek bőrproblémái vannak, vagy komplexebb ápolást szeretne, annak persze más árkategóriában kell nézelődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Chi-Annie

2014. június 1.

Egy tökéletesen hidratáló arckrém, amely nem zsírosít és nem okoz pattanásokat. Télen, ősszel csak ezt használom hidratálás szempontjából. Az illatát nagyon szeretem, ráadásul sokáig érződik is. Normál és száraz bőrre jó igazán...
( 5 csillag nem járhat neki, hiszen ahhoz nem nyújt elég komplex ápolást, ez egy kiegészítő termék amelynek azonban tökéletes a leghidegebb időben, ha kirepedezik és kiszárad a bőrünk, illetve ezek megelőzésére.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

zsofia93

2014. március 10.

Az én arcom nagyon szereti, jól hidratál! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 10.

Az én arcom nagyon szereti, jól hidratál! :)

Adelin

2014. január 16.

Igazán kellemes alma illata van. Szerintem is főként száraz, esetleg kombinált és normál bőrre jó, mert elég intenzíven hidratál. Nekem kombinált a bőröm és kevés is elég belőle, így viszonylag könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 16.

Orimaniac

2013. március 20.

A kedvenc arckrémem! Olcsó, isteni almás pite illatú, nagyon sokáig elég, és puhítja a bőrt. Nekem Ő a tökéletes. Azt sajnálom, hogy nem állandó termék, igazán megérdemelné, hogy a Pure Nature termékcsalád teljes jogú tagja legyen (a lemosójával és az ajakbalzsamával együtt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

CosmoYuu

2013. február 9.

A legjobb krém, amit valaha használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

A legjobb krém, amit valaha használtam!

Bubucim

2013. február 8.

Ha lehetne 10 *-ot adnék neki!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Ha lehetne 10 *-ot adnék neki!!! :)

kalmaniki

2012. december 1.

Nekem nagyon tetszik ez az arckrém. Elég zsíros az állaga, de szerencsére nem okozott pattanást. Télre tökéletes a normál bőrűeknek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

ryaaaa

2012. november 21.

nekem szaraz a borom, ez ELVILEG taplalja. na ez nem igaz! piros foltok jelentek az arcomon, es ertem,hogy miert teli ez a krem, mert en az arcomat teljesen leegette. az illata finom, az ara jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

ForestNymph

2012. október 20.

Télen szoktam használni, mikor kifújja az arcom a szél és érzem, hogy szomjazik. Zsíros nagyon, de jól hidratál és alma illatú.:) Rendszeres használatra nem ajánlom, zsíros bőrre pláne. A smink is hamar fénylik, ha ez van az alapozó alatt. A második tégelyt használom, időnként szoktam használni, mikor úgy érzem, hogy kevés a gélkrém. Úgy is jó, ha a felesleget, amit nem bírt beszívni a bőröm, letörlöm. Puhít és nem irritál, de zsíros bőrre nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)