Oriflame

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mélytisztító, hámlasztó hatású zselés arcradír természetes gránátalma-kivonattal és szalicilsavat tartalmazó Detect Technológiával. Kezeli a mitesszereket és csökkenti azok kialakulását. Természetes eredetű szemcséi tisztítják a pórusokat. Bőrgyógyászok által tesztelt.

Julus92

2019. augusztus 10.

Ezt nagyon sokáig használtam. Nem igazán szoktam radírozni, de ennek a szemcséi sem bántottak. Kellemes volt az illata is, jól tisztított, nem is szárított. Oriflame katégóriájában egy jó kis lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Angyalka94

2019. május 22.

Nem rossz termék. Hetente 1-2 x használom. Használata után látható hogy össze húzza a pórusokat. Kicsit szerintem nehézkess a lemosása vagy lehet én teszek fel sokat
Legközelebb megpróbálom kevesebb cuccal :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Legközelebb megpróbálom kevesebb cuccal :D

nita99kasler

2019. április 22.

Heti 2-3 alkalommal használom leginkább a reggeli rutinba beépítve. Nagyon szépen összehúzza a pórusokat, friss érzést ad. Akcióban jó áron van, nagyon sokáig elég. 3hónapja használom, sokkal kevesebb a pattanásom, szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Liara0826

2019. április 1.

Nagyon jó termék. Kb hetente - 2 hetente szoktam használni. Nagyon jól tisztít és nekem tetszik az illata is. Az arcápolást én szeretem az oriflames termékekre bízni, nekem ez vált be és szeretem az összetevőit. Sajnos nem mind olcsó még akciósan sem, de egyszer egyszer belefér és nem fogynak gyorsan. Ezt az arcradírt már több mint 1 éve rendeltem és még háromnegyede megvan. Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Kriszti1987

2019. március 29.

Kb. 2 hete használom esti arctisztítónak. Nagyon kíméletes, kicsit hűsítő hatása van. Idáig nem okozott gondot a mindennapos használat. Mind a pattanásokra, mind a mitesszerekre hatásos. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

tunderke89

2018. november 20.

Kellemes az illata, szépen tisztít. Összehúzza a tág pórusokat, úgy, hogy közben nem szárít.
Láthatóan szebb tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Láthatóan szebb tőle a bőröm. Csak ajánlani tudom.

kissedina87

2018. július 26.

Én szeretem. Kíméletes, mivel kevés szemcse van benne, mégis tisztít. Emiatt heti 2x is merem használni. Kellemes az állaga és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

LyliaLinda

2017. október 12.

Nagyon szeretem! Láthatóan szebb a bőröm a használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Nagyon szeretem! Láthatóan szebb a bőröm a használat után.

doora87

2017. augusztus 25.

Nagyon jo kis arctisztító-hámlasztó.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Nagyon szep lesz tole a bőröm,nem szárít.
Ujravevős lesz nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon jo kis arctisztító-hámlasztó.
Ár-érték arányban verhetetlen.
Nagyon szep lesz tole a bőröm,nem szárít.
Ujravevős lesz nálam.

Bettu

2017. március 24.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Forrás: truth-in-aging, BFT

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Színezék. Lilás piros.