Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mélyen a bőrben ható, agyagos arcmaszk természetes papaya-kivonattal és szalicilsavat tartalmazó Detect Technológiával. Eltávolítja a faggyúváladékot és tisztán tartja a pórusokat. Már az első használattól kezdve tisztítja a pórusokat és mattítja a bőrt. 4 hét után jelentősen csökken a pattanások megjelenése.

Ár: 400 Ft , Eladó: Bettiful
Állapot: Félig van kb , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben
nita99kasler

2019. április 22.

Másodjára vettem újra. Felvitel után kB egy percig csíp, de elviselhető, nincs utána kipirosodott bőr. Csodálatosan mattítja a zsíros arcbőrt, ezzel csökkenti a pattanások megjelenését. Tényleg kevesebb a pattanásom mióta használom, az arcradírjával együtt. Akcióban jó áron van, érdemes előre betárazni. Hetente 1x használom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

Flanna

2017. szeptember 10.

Kb. hetente szoktam használni, ecsettel viszem fel. Nagyon jól hűsít és leviszi a gyulladást. (engem egyáltalán nem csíp) Lemosni kicsit nehéz, én vizes vattakoronggal szoktam lemosni, úgy kicsit könnyebb. Nagyon szeretem, szépen tisztít és azt csinálja amit ígér. Csak ajánlani tudom ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

viva885

2017. május 26.

Nekem egy kicsit túl hűsítő a hatása és irritálja a szemem, de ettől függetlenül nagyon tisztává varázsolta az arcom :D Főleg az orromnál vagyok vele megelégedve, mivel mindig hámlott, de most hűlt nyoma. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

csomoviki

2017. május 23.

Most először vettem ezt a terméket, mert másik kettővel volt egybe. Felkenés után kicsit csípte az arcom ,de nem vészesen és miután megszáradt már nem is irritálta a bőröm. Lemosni se volt nehéz pedig arra számítottam, hogy nehezebb lesz mivel ez egy tejfehér szerintem agyagos krém. Első használat után a csípésen kívül nincs más panaszom rá, mert úgy érzem tisztább lett a bőröm, de azért kíváncsi vagyok ha huzamosabb ideig használom mit művel. A csípés miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

szikoraevelin

2017. május 22.

Imádom ezt a maszkot, már a 2. tubust veszem belőle! :)
Úgy vettem észre, hogy csökkenti a pórusaim méretét. Pihe-puha lesz tőle a bőröm. Sokszor akciós, ezért nagyon alacsony áron lehet hozzá jutni, mindenkinek tudom ajánlani! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Imádom ezt a maszkot, már a 2. tubust veszem belőle! :)

eviviktoria

2017. április 30.

En speciel miteszerekre vettem mert nincsenek pattanasaim de kivalo. Olyan jo husito es tiszta erzes utana az arcom hogy imadom. :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid