Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: falatka18, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az arctonik összehúzza a pórusokat, megakadályozza a pattanások és a mitesszerek kialakulását és eltávolítja a szennyeződések maradékát. Grépfrútkivonattal és Detect technology™-összetevővel, amelyek kezelik a pattanásokat és energizálják a bőrt. Olajmentes formula, mindennapi használatra.

Kiszerelés: 150 ml

Hencida

2015. augusztus 2.

Nagyon jó az illata, száraz bőrömet nem szárítja, nem marad húzós érzés utána. Viszont amit a legjobban szeretek benne, az eddigi összes többi (pedig márkás) arctonikomat lenyomta ebben, hogy iszonyúan jól tisztít. Amit a vattakorongon látok utána, na engem az győz meg. Biztos, hogy újra vevős termék!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Ygritte

2015. július 30.

Friss illata van, a pattanásokra valóban jó,nem szárít nekem inkább zsírosította az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

0bikbik0

2015. július 15.

Finom az illata, nem szárít túlságosan. Szerintem jobb, hatékonyabb, mint a kék "párja" (és az összetevők sem olyan gázok). Mostanában viszont nem látom katalógusban :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Zsú17

2014. június 4.

Általában a sima változatát használtam de az illata miatt nem tudtam rávenni magam a rendszeres használatra, amikor megláttam a greffes változatot egyből megrendeltem, mert ez a kedvenc illatom, nem csalódtam, csak sajnálom, hogy mér nem lehet kapni, de ha ráakadok biztos kettőt veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 4.

Nina555

2014. február 5.

2 flakonnal is elhasználtam már belőle és még biztos, hogy fogok többet is:) Kellemesen tisztítja a bőrömet, nem szárítja ki és kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

zsofia93

2014. február 5.

Jó kis tonik nagyon, nem szárítja a bőröm és az illata az valami fantasztikus! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Oleth-20 ti I eu 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)