Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható, faszéntartalmú arcmaszk, amely tisztítja az elzáródott pórusokat, csökkenti a méretüket és fokozza a bőr komfortérzetét. Formulája faszénport, ananászkivonatot és szalicilsavval ellátott Detect Technológiát tartalmaz, amely gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a faggyúváladékot, hatására azonnal mattabb és simább lesz a bőr.

Ár: ingyen , Eladó: szigetizs
Állapot: Kb félig van, talán kicsit több, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Budapesten vagy Dunakeszin átvehető
Ár: 1200 Ft , Eladó: zdoreebaba
Állapot: Új, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges, bármely verzió lehetséges

vavyana

2021. január 22.

Csodát nem tesz, de mivel problémát sem okoz, elhasználom. Nekem nem csíp, a szaga sem zavar. Nem szárítja a bőrömet. Akciósan vettem, egynek elmegy, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

veci

2020. július 3.

Ez sajnos semmire sem jó. Amit ígér, azt abszolút nem váltja be. Lehet egyszer felkenem még egyszer, mert ártani nem ártott, de nem várok csodát tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Verena

2020. június 15.

Sem szennyeződést, sem elhalt hámsejteket nem távolít el. Aki használt már igazi, koreai black peel off maskot, az szerintem ezt tényleg első használat után dobja is a kukába. Össze sem hasonlítható. Amellett, hogy a hatása nulla, csíp, irritál, iszonyatosan büdös (szúrós szagú). Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

adrika0417

2020. június 15.

Régóta megvan, néha használom csak amikor van rá időm. Amikor felkenem kicsit csípi a szemem, de hamar megszunik. Lassan szárad nálam, használat után bőr puhább - tisztább kinézetű. Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

zonga

2020. május 21.

Fiamnak nagyon mitesszeres az orra, ezért csak az orrára kentük fel. A használata után jobb lett. Maga a termék egy fekete krémszerű anyag, de gyorsan megszárad és egy mozdulattal le lehet húzni. Az állaga tehát megfelelő, az illata is diszkrét. Semmilyen kellemetlen érzést nem okoz, szinte észre sem lehet venni, hogy fent van, nem irritál, nem csíp. Nem száradt ki a bőr lehúzás után sem. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Akciósan vettem meg, szerintem megérte. Egyelőre jó, meglátjuk, rendszeres használattal hogy teljesít.
Azóta többször használtuk (csak az orr területére), semmit nem csinált. Lehet, hogy tisztított, de a mitesszerekkel a világon semmi sem történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol