Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2019. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható, faszéntartalmú arcmaszk, amely tisztítja az elzáródott pórusokat, csökkenti a méretüket és fokozza a bőr komfortérzetét. Formulája faszénport, ananászkivonatot és szalicilsavval ellátott Detect Technológiát tartalmaz, amely gyengéden távolítja el a szennyeződéseket és a faggyúváladékot, hatására azonnal mattabb és simább lesz a bőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

spavanilly

2022. február 6.

Először én is azt hittem, semmit sem ér ez a maszk.
De, én elkezdtem úgy használni, hogy a (megtisztított) arcomat pár percre kigőzöltem (lábosban forralt víz fölé hajolva, törölköző alatt) -
Majd arcmosás és törlés után vittem fel egyből a maszkot.
...És így nagyon szépen ki tudja tisztítani a bőrt.
Rendszeresen használom, most rendeltem meg az utánpótlását. Annak más a csomagolása, de remélem ugyanez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 6.

Először én is azt hittem, semmit sem ér ez a maszk.
Majd arcmosás és törlés után vittem fel egyből a maszkot.
...És így nagyon szépen ki tudja tisztítani a bőrt.

zdoreebaba

2022. január 15.

Elég sok negatív kommentet kapott, így félve kezdtem el használni. Nekem kimondottan jó érzés egy hosszú nap után feldobni és egy meleg tea társaságában relaxálni benne. Valójában rosszat nem tesz a bőrrel, a szalicilsav hatására leszárítja a pattanásokat. Engem is egy picit csípett felkenéskor, de ez mind a savaktól van és pár perc elteltével ezt a hatását nem érzem. 15-20 perc száradás kell neki attól függően milyen mennyiséget rakok magamra. Leszedéskor nem húzza a bőrt, egyszerűen lehúzható. Nekem szebb lett tőle a bőröm, mattabb, a pattanásokkal jól elbánik. Estére azért egy hidratáló arcápoló javasolt, mert szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

Lauraaa66

2021. december 10.

Többször is kipróbáltam, de teljesen elégedetlen vagyok vele. Semmit sem használt, számomra teljesen fölösleges volt. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

GreatE

2021. április 12.

Borzalmas. Csíp, szárít. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Borzalmas. Csíp, szárít. Kuka

vavyana

2021. január 22.

Csodát nem tesz, de mivel problémát sem okoz, elhasználom. Nekem nem csíp, a szaga sem zavar. Nem szárítja a bőrömet. Akciósan vettem, egynek elmegy, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 22.

veci

2020. július 3.

Ez sajnos semmire sem jó. Amit ígér, azt abszolút nem váltja be. Lehet egyszer felkenem még egyszer, mert ártani nem ártott, de nem várok csodát tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Verena

2020. június 15.

Sem szennyeződést, sem elhalt hámsejteket nem távolít el. Aki használt már igazi, koreai black peel off maskot, az szerintem ezt tényleg első használat után dobja is a kukába. Össze sem hasonlítható. Amellett, hogy a hatása nulla, csíp, irritál, iszonyatosan büdös (szúrós szagú). Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

adrika0417

2020. június 15.

Régóta megvan, néha használom csak amikor van rá időm. Amikor felkenem kicsit csípi a szemem, de hamar megszunik. Lassan szárad nálam, használat után bőr puhább - tisztább kinézetű. Nem egy csodaszer, de teszi a dolgát. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

zonga

2020. május 21.

Fiamnak nagyon mitesszeres az orra, ezért csak az orrára kentük fel. A használata után jobb lett. Maga a termék egy fekete krémszerű anyag, de gyorsan megszárad és egy mozdulattal le lehet húzni. Az állaga tehát megfelelő, az illata is diszkrét. Semmilyen kellemetlen érzést nem okoz, szinte észre sem lehet venni, hogy fent van, nem irritál, nem csíp. Nem száradt ki a bőr lehúzás után sem. Egyelőre meg vagyok vele elégedve. Akciósan vettem meg, szerintem megérte. Egyelőre jó, meglátjuk, rendszeres használattal hogy teljesít.
Azóta többször használtuk (csak az orr területére), semmit nem csinált. Lehet, hogy tisztított, de a mitesszerekkel a világon semmi sem történt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

PVP 0 0