Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online, tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: danreka, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. május 13.

Lelőhely:   online, tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Hidratáló hatású kézkrém a rózsa kifinomult illatával. Csodálatos rózsaszín-arany csomagolás, könnyű és friss aroma. A rózsavíz eszenciája járja át a gyengéd Radiant Rose kézkrém illatát."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Luller

2021. március 12.

Soha nem vettem magamnak Oriflame cuccokat, egyszerűen nem jön be ez a termékcsalád. Úgy ahogy van. És egy újabb termék, ami most be is betonozta ezt a véleményemet. Az illata csodás - én szeretem a friss rózsa illatot. Ennél többet viszont nem tudok elmondani róla, ami jó. Sajnos nekem valamelyik összetevője nagyon irritáló, enyhén csípi a kezem. Pedig tényleg selymesebb érzetet kelt, viszont ugyanekkor meg érzem, hogy valami nagyon nem jó dolgot kenek fel. Sajnálom :( max 1 csillag. Kaptam és most tovább is kell adjam...
ui: az összetevői is elég csúnyák :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

ui: az összetevői is elég csúnyák :(

okonetgabcsi

2020. szeptember 11.

nagyon szeretem mert csodás az illata és gyorsan felszívódik de az illat tartos marad

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

fioretta

2020. június 28.

Szép, elegáns a csomagolása. Az állaga pont megfelelő: nem túl folyós, se nem túl sűrű-zsíros. Gyorsan beszívódik, de nincs valami jó hidratáló hatása, száraz bőrre ez nagyon kevés... Az illata kellemes, bár nem az a jellegzetes rózsaillat és nem is érződik sokáig. Akciósan (300-400 Ft-ért) egyszer érdemes volt kipróbálni, de nem veszem újra. Teljes áron 75 ml nem éri meg, ennél sokkal jobb minőségű testápolókat használok inkább kézre is, amelyek 250-400 ml-esek és árban sem különböznek nagyon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

JudithBeauty

2020. május 22.

Kellemes, rózsa illatú ez a kézkrém, de sajnos a hidratáló hatása gyenge. Legalábbis száraz bőrűeknek, mint amilyen nekem van. Viszont hamar beszívódik, és nincs ragacsos utóérzet sem a felvitele után. Tavaszra és nyárra megfelelő, de nem újravevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

csemezb

2020. április 27.

Egész jó illata van, szokásos Oriflame minőség. Nem olyan nagyon hidratáló, az én nagyon nagyon száraz bőrömet azért nem hidratálja annyira, de abszolút kedvelem, tavasz-ősz környékén, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

lillad2000

2020. március 31.

gyorsan beszívódik, kellemes illata van, jól hidratál és nem hagy fura és ragacsos érzetet. nem tudom, vajon ez minden oriflame-es kézkrémre igaz-e, többit nem próbáltam még. ((azt hiszem limitált,de javítson ki valaki ha tévedek))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Angyalka94

2019. május 22.

Újravevős. Nagyon jó termék. Gyorsan beszívódik, jó illata van és percek alatt képes a száraz bőrt hidratáltá tenni. Árban én akciósan szoktam megvásárolni ( 399-ft) Nagyon jó csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceteareth-20, Stearic Acid, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Arachidic Acid, Lauric Acid, Myristic Acid
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0