Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noxibaba, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Pazar illatú, radírozó hatású tusolózselé olíva- és bambuszkivonattal, amely eltávolítja az elhalt hámsejteket, simává és revitalizálttá teszi a bőrt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Dorcsa

2011. november 1.

Nekem tetszett az illata, olyan természetes, bár az összetevőket elnézve ez az illatanyagnak köszönhető, mert kevés a zöld pötyi, azért kicsit természetesebbnek gondoltam... A hatásával meg voltam elégedve, radírozott, de nem kellemetlen módon, és nem szárította a bőröm. De az összetétel miatt nem veszem újra, inkább a házi testradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 1.

nickyflower

2011. augusztus 3.

Zóld illíta van ,de nekem tetszik,a kézkrémje is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Zóld illíta van ,de nekem tetszik,a kézkrémje is nagyon jó!

Judiit

2011. május 9.

Büdös, zöld illatú :) Viszont hozza amit ígér. Leradírozza az elhalt hámsejteket és az olívaolaj rögtön puhítja is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 9.

noxibaba

2011. március 31.

Számomra "büdös", zöld illata van, amit én nem szereted. De hatásos radírozó, felfrissül tőle a bőr és használat után a testápoló hamarabb felszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 31.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)