Oriflame

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Nyugtató formulájú arctonik. Eltávolítja a szennyeződések és a smink maradékát, valamint felkészíti a bőrt a nappali és az éjszakai krémek hatóanyagainak a befogadására.

750 Ft Oriflame Royal Velvet Nyugtató Arctonik
Ár: 750 Ft/db (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, illetve posta vagy Foxpost előreutalást követően
Cat21

2018. január 16.

Sajnàlom hogy kifutó termék lett mire kipróbàltam. Hűsít, eltàvolítja a sminket, szeretem hasznàlni, zselés àllagú ezért könnyű adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

Leoka

2016. március 29.

Szeretem, nem csípi a foltokban száradásra hajlamos bőrömet, kellemes illata van. A zselés állagát még nem döntöttem el, hogy szeretem e...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

0bikbik0

2015. november 20.

Több flakonnal is elhasználtam belőle. Kicsit zselés állagú, nem vízszerűen folyós. Kevés is elég belőle, nagyon kiadós. Nekem minden sminkmaradványt eltávolított, szememet, arcomat nem irritálta. Kellemes volt használni, semmi számottevő hatása nem volt ugyan, de szerettem.
Ma már más követelményeket is támasztok az arckencéimmel szemben (lásd összetevők vizsgálata), nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.