Oriflame

Ár:   5499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2016. december 19.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Érezze magát minden pillanatban és minden alkalommal csodálatosnak és érzékinek. Az illatban a bergamott ragyogása fokozza a nőiességet, az ünnepi rózsa harmatos illata romantikát, a mandulafa kifinomultságot áraszt. Egy illat az élet különleges, örömteli, boldog pillanataira."

Oriflame Si Magnifique! EDT 50ml
Ár: 5000 Ft , Eladó: Verena
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyesen átvehető Szegeden, vagy előreutalás esetén foxpost
Oriflame Si Magnifique! EDT 50 ml
Ár: 2400 Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: Új, párszor próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Ajánlott levélként vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dori1976

2021. január 27.

2020. május: A katalógusban nagyon tetszett, a lányomnak is nagyon tetszett így két üveggel is rendeltem. Egyszerűen rendkívül intenzív illat, majdhogynem öreges fullasztó kategória, magamon nem tudom elviselni. A lányom sem használja, de az üvege szép.:-)
2021. január: tetszik, téli illat számomra, tartós, meleg, édes
Most már nem túl sokkk nekem, mint tavasszal volt
Így már 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 27.

2021. január: tetszik, téli illat számomra, tartós, meleg, édes
Most már nem túl sokkk nekem, mint tavasszal volt
Így már 4 csillag.

Tirana

2018. május 15.

Imádom. Intenzív, vonzó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Imádom. Intenzív, vonzó illat.

skin

2017. november 11.

Lányka parfüm. Ovisoknak tökéletes ezzel mindent el is mondtam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Lányka parfüm. Ovisoknak tökéletes ezzel mindent el is mondtam róla.

Lilluska

2017. május 30.

Karácsony előtt egy hatalmas akció keretein belül sikerült megvennem,azt az akkori 1300 Ft-ot megérte, szívesen fújkálom, de nem venném újra. Nem az illata miatt - mert az isteni - , hanem mert kb. 1-2 óráig érzem magamon, utána elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Lory

2017. február 5.

Az illatkategória nálam bejövős,megtetszett katalógusból és elég nagy akcióban meg is rendeltem.Édesen krémes valóban kicsit pirosbogyós,szörpös illatocska,ahol a háttérben kissé elcsitítva a rózsa is meghúzza magát.Nem dominál benne egyáltalán,ezért nem is egy nagyasszonyos,ünnepélyes illat,hanem inkább jókedvű,bohókás,csajos kategória.Édessége mellett egyáltalán nem tömény,nem kiabál rólunk,úgyhogy az év minden évszakában el tudom képzelni a használatát.Ősszel-télen élvezhetjük a puhaságát,krémességét,tavasszal-nyáron pedig a piros gyümölcsösségének örülhetünk.Úgyhogy egy nyáron is viselhető édes kategória ami senkit nem fog megfojtani a környezetünkben,ez is ritkaság.:))Tartóssága jó indulattal közepes,kb. olyan 2 óra hossza,amit sajnálok is benne,mert elég jól összedobott illat lenne,emiatt nem 4 hanem 3 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Jenniii92

2017. január 25.

Ajándékba kaptam, nekem annyira nem jött be. Az illata elmegy, bár nem igazán szeretem a rózsás illatokat. A tartóssága kritikán aluli, 2-3 óra múlva semmit nem érezni belőle, akkor sem ha 8-10 fújásnyit magamra nyomok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

elfi777

2017. január 7.

Karira kértem, mert megtetszett a mandulás - kissé sütis beütése az újságban. Kedves az üvege, kellemes az illata, de szokásos nem túl tartós, amiért nagyon haragszom ezekre a rendelgetős illatokra. Az ázsiában szoktam vadászni különlegességeket átlag 1700Ft-ért, azok eddig mind 100ml-ek és tartósak voltak, bármit vettem (nem igazán érdekel, mi minek a koppintása, csak fogjon meg). Szóval szerintem ezek az illatok nagyrészt inkább nappalra többször fújkálósak, de semmi extra, olyan kis kellemeskék.
A kissé sütis beütése miatt kap 4-est, és mert akciós volt, de teljes áron nem kéne, és nem is kérném, hogy bárki megvegye annyiért nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 7.

Bnemrita

2016. december 5.

Nekem katalógusban nagyon tetszik, megrendeltem. Krémesen rózsás, kicsit sütis, édeskés illat, egyelőre bejövős és jó áron van (2499,-).
Update: megjött. Iszonyúan tetszik. Kicsit rózsás, kicsit piros gyümölcsös, kicsit szappanos illat. Egy magánál jóval drágább parfüm benyomását kelti. Nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 5.

Damayanti

2016. november 20.

Katalógusos illatos oldal alapján elég jó, édeskés, kicsit talán jobban, mint amit én szeretni szoktam, de közben mégis meglepően kellemes illat. A rózsát én általában nem szeretem, de ahogy a Fa oriental momentsben szantál illattal vegyítve, úgy ebben az illatban is tetszik a bergamottal, mandulafával. Azt hiszem egynek hétköznapi illatnak kedvező áron megéri beszerezni, még gondolkodok rajta...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

PerfumePippi

2016. november 20.

Akciós áron jutottam hozzá, kockáztattam a papír szagolgatása után. Mondjuk nem egészen értettem, miért ad ki az Oriflame egy naptári éven belül két olyan illatot, amiben rózsa és mandula is van, de...De!
Én eredetileg a Volare Forevert szemeltem ki, még megjelenésekor, mégpedig azért, mert nagyon birizgálta a fantáziámat a cukrozott mandula. Egyszerűen valami nagyon trendi pralinésra vágytam. Sajnos nem volt (és azt hiszem, jelenleg sincsen) belőle illatminta, így nem vettem meg. Később a barátnőm elhozta a sajátját, felfújtam, és rajtam nem annyira cukrozott mandulás, mint szerettem volna, így azt nem rendeltem meg - ennek az ára azonban túlontúl csábító volt.
Hát, nem egészen az, mint amire számítottam. Erről részint én tehetek, mert a mandulafa és a mandula az két külön dolog, másfelől számomra a karácsonyi ünnepi illat inkább süti-fűszeres, meg hidegről-bejött-fenyőfás jellegű, nem annyira rózsás.
Az én bőrömön ez nem elegáns, sokkal inkább játékos és romantikus: az édeskés rózsaillatban végig ott van a bergamott citrusossága, és ez nekem inkább szörpös érzetet ad, nem sütiset - emiatt énnekem is a tavasz jut róla az eszembe. Szörpös alatt most egy pozitíve szörpöset értek: tavaszinak számomra meglehetősen édes (tehát nem az a zöld-virágos illat), de nem émelyítő, nem vattacukrosan tömény. A szillázsa diszkrét, a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni - jelenleg épp 3,5 órája van a csuklómon és abszolút élvezhető mennyiségű/minőségű az illat, nem fáradt, nem laposodott el. Összességében úgy érzem, hogy kellemes, a játékos jellegével együtt is elég diszkrét illat ahhoz, hogy sok élethelyzetben hordható legyen. Roppant jó vásár volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citronellol, Linalool, Benzyl Alcohol, Coumarin, Cinnamal, Citral, Geraniol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.