Oriflame

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Puhító és tápláló hatású kézkrém, amely gazdagon tartalmaz hidratáló selyemproteint és antioxidáns orchidea-kivonatot. Gyorsan felszívódik, kellemes az illata, a kézbőrt pedig puhává varázsolja.

Change

2017. március 30.

Csomagban kaptam még testápolóval illetve szappannal.
Az illata nem tetszik nagyon, de elviselhető.
Nem sokat segített a nagyon rettenetesen száraz kezeimen, sajnos.
De plusz pont, hogy gyorsan felszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Csomagban kaptam még testápolóval illetve szappannal.
Az illata nem tetszik nagyon, de elviselhető.
Nem sokat segített a nagyon rettenetesen száraz kezeimen, sajnos.
De plusz pont, hogy gyorsan felszívódik.

zsonody

2016. május 22.

Közepes hidratálás, diszkrét illat. Nekem elég száraz a kezemen a bőr, nem sokat segített, így rövid használat után elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Audrey80

2016. március 26.

Gyorsan felszívódik, de nem érzem, hogy jól hidratálna, inkább szárít, az ujjvégeim teljesen ráncosak lesznek tőle, pedig minden kézmosás után használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Tinus554

2016. március 25.

Az egyik legjobb illatú kézkrém, amit valaha is használtam. A hatásával sajnos már nem voltam ennyire megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

nkitti

2016. január 29.

Extra száraz kezemre még nem találtam megfelelően hidratáló krémet.
Erről a krémről már az elején lemondtam, a mosogató mellé került, mert mosogatás után mindig bekenem a kezem és ez könnyen beszívódik.
Már csak megszokásból kenegettem vele, mígnem egyszer csak feltűnt, hogy a reggeli mosogatás után nagyon puha lett a kezem :)
Az illata is tetszik, prdig elég kritikus vagyok.
Elég folyós, de hamar beszívódik.
Mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Extra száraz kezemre még nem találtam megfelelően hidratáló krémet.
Az illata is tetszik, prdig elég kritikus vagyok.
Elég folyós, de hamar beszívódik.
Mindenkinek ajánlom! :)

Vvera

2016. január 22.

Számomra ez egy teljesen feledhető kézkrém. Sem minőségileg sem illatra nem igazán jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

sztinke

2015. december 29.

Mikulás-ajándékként kaptam. Igazából kellemes csalódás volt. Elég gyorsan beszívódik, kellemes az illata és a hidratáló hatása sem rossz. :) Eddig kedvelem, meglátjuk hosszabb távon, a még hidegebb idő beköszöntével is megfelelőnek bizonyul -e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

nona1975

2015. december 8.

Sajnos nem hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

Sajnos nem hidratál!

Anettke

2015. november 19.

Az én bőrömre abszolút nem alkalmas. Szilikonos hatást kölcsönöz maga után, amitől aztán elkezd morzsolódni. Nem szívja be a bőröm, pedig olyankor kentem rá, mikor már ordított valami kézkrémért. Ajándékba kaptam, a vádlimon szoktam használni, mikor tudom hogy sokáig a hidegben leszek. Megvenni nem fogom. Az illatának egy olyan közepest adnék. Nekem kicsit eröltetett és hivalkodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Moonbride

2015. november 4.

Érdekes ahogy megoszlanak a vélemények, úgy tűnik, vagy imádjuk, vagy utáljuk az illatát...sajna én is az utóbbi csoportba tartozom, egyszerűen valamiért zsigeri szinten taszít, holott a hatása egyáltalán nem rossz. Lepasszoltam anyumnak, neki semmi baja vele. Nem vagyunk egyformák:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.