Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Blame, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Hidratáló hatású, hideg gyantacsík 100%-ban természetes méhviasszal és mandulaolajjal. Eltávolítja a szőrszálakat, hatására a bőr hosszú időre megőrzi simaságát. A törlőkendő a szőrnövekedés mértékét csökkentő komplexet tartalmaz, nyugtatja a bőrt és eltávolítja a gyanta maradékát.

LyliaLinda

2016. február 14.

Nem teljesen rendeltetésszerűen használom, mivel a kis bajuszomra vettem, de oda tökéletes. Eddig már többféle arcgyanta csíkot kipróbáltam, mindegyik hagyott maga után szálakat, amiket aztán vagy csipesszel szedtem ki, vagy kiszőkítettem. Ez viszont mindent kiszedett, az utolsó szálig, ragacs is alig maradt a bőrömön, és így marha sokáig elég lesz. Ha még ki sem pattogok utána, akkor a 10 csillagot is megkapná (tegnap este csináltam, még 2-3 napig kiderülhet, mi lesz a végeredmény).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Vajdus23

2015. szeptember 5.

Egyszerűen borzalmas. Az eddig kipróbált gyantacsíkok közül ezek váltak be a legkevésbé. Mikor lehúzom a lábamról, alig szed le pár szőrt, de ugyanúgy fáj. Csalódtam benne, pedig azt hittem, tetszeni fog. :/ Egyedül a hozzá kapott törlőkendők tetszettek, finom illatúak voltak, és remekül leszedték a rám ragadt gyantát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

umpalumpa

2014. március 30.

Szintén zenész: nem jött be. Ajándékba kaptam, hát elhasználom. Az első tépés oké, a másodiknál már a szőrök felét sem szedi ki. Túl sok ragacs jön le a papírról és nincs mibe ragasztani a szálakat. Ezen kívül nem tépi mindet tövestől. Nálam sok, erős szőrrel kellene megbirkózzon, ezért nem gazdaságos, ha 2-3 tépés után elhajítom a csíkot. A két karomra könyékig majdnem egy doboz elfogyott (nem hiszem, h béna vagyok, mert sajnos van rutinom sokféle szőrtelenítési eljárással kapcsolatban). Más gyártó hasonló terméke 100 x jobb nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

molnar.judit5

2012. július 15.

Hát nem vagyok vele elragadtatva,mert nem minden szőrszálat tép ki,utána még epilálom a maradékot.Kétszer szenvedek.Csak nagyon pihe-puha szőrszálakkal rendelkező hölgyeknek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Urea, Serica
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.