Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Holly, Módosítva: 2011. május 12.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Mia0602

2019. május 14.

Az illata jó, jól is hidratál, de kissé ragacsos érzetet hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

Az illata jó, jól is hidratál, de kissé ragacsos érzetet hagy.

orafka

2018. augusztus 10.

Imádom az illatát, az állagát, könnyen beszívódik. Ár érték arányban jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Imádom az illatát, az állagát, könnyen beszívódik. Ár érték arányban jó

sziluetta

2017. június 16.

Hidratálás szempontjából számomra 5 csillag, nagyon szépen hidratált, de nem használtam sokáig, mert engem egy idő után nagyon idegesített az illata. Nekem ez a krém túl illatos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

FerJuci

2017. március 27.

Finom az illata, de nálam olyan nehezen szívódott be, hogy még reggel is úgy éreztem, mintha ragadnék. :( Úgy vettem észre, hogy szépen hidratál, de ez a ragacsosság zavar sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

DianeD

2017. február 14.

Sokkal puhábbá varázsolja a bőröm, gyorsan felszívódik, az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Sokkal puhábbá varázsolja a bőröm, gyorsan felszívódik, az illatát is imádom.

Gotiii

2017. január 8.

Imádom ezt a testápolót, nagyon finom az illata, és nagyon gyorsan beszívódik, kényeztetés a bőrnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Easy Come Easy Go

2016. november 7.

Az egyik legjobb Oriflame termék, amit valaha használtam. Isteni illat, könnyű felszívódás és ápolt, puha bőr. Nem is kell ennél több! Egyetlen hátránya, hogy nagyon gyorsan elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

eperturmix

2016. október 14.

Ooo,imádom az illatot :) és rajtam nagyon tartós,másnap is érzem.hidratál is,pihi-puhi lesz a bőröm.
A csomagolás se zavar,de néha úgy belenyúlnék egész kézzel trancsírozzam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

A csomagolás se zavar,de néha úgy belenyúlnék egész kézzel trancsírozzam :D

Yubiri

2016. május 23.

Pozitív:
Az illata kellemes (krémes/enyhén fűszeres rózsa), a hidratáló hatása is jó, kellemesen illatos, puha utána a bőröm. A csomagolása is nagyon tetszik.
Negatív:
A "bőrápoló" összetevők nem győztek meg és bár akcióban vettem, még így is sokalltam az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 23.

Pozitív:
Negatív:

spavanilly

2015. november 13.

Nem és nem sikerült megszeretnem az illatát, és nehezen szívta be a bőröm. Soha többet! Ára a minőségéhez képest sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Silk Amino Acids

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Színezék. Lilás piros.