Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2012. szeptember 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolók

Damayanti

2016. október 22.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Szerettem, kellemes illata volt sztem és selymes állaga volt, ennyi rémlik róla, de szerettem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Dayanara

2014. július 18.

Egy időben többször újravettük, az illatára már nem emlékszem pontosan, de valóban valami púderes lehetetett, szerencsére nem túl émelyítő vagy könnyen elillant, mert arra biztosan emlékeznék, ha nem így lett volna, ugyanis az ilyesmit igen nehezen viselem.
Az állaga is jó volt, hígabb fajta, de mégsem csöpögött mindenfelé, pont jó volt. Ráadásul nagyon gyorsan beszívódott, és könnyed, kicsit vizes hatású volt, ennek ellenére mégis nagyszerűen hidratált! Nagymamám imádta, később már csak neki rendeltük, ő arckrémként használta esténként, azt mondta nagyon jól beszívódik és semmi mástól sem volt még ilyen sima, puha az arca, imádta. :)
Néha én is kentem arcra is, bár oda szerintem egy normál/kombinált bőrű fiatalnak sok lehet (az újabb verziója is), de ha épp jobban húzódott a bőröm, akkor jó szolgálatot tett és valóban kellemes, hűsítő érzés volt használni.
A tégelye szerintem is aranyos (talán aranyosabb is, mint az újabb csomagolás), de ha az ember magával akarja vinni valahová vagy csak felborul otthon vagy bármi hasonló, akkor kinyitáskor megy a krém mindenfelé és a teteje is olyan lesz. Én legalalábbis így jártam vele és ezt nem kedveltem benne. Ugyanakkor én is megtartom a tégelyt, bár nem testápolót teszek bele, de a kis "mütyűröknek" vagy rúzsmintáknak vagy hasonlóknak is megfelel. (Egyszer egy törött flakonú folyékony szappant töltöttem bele ideiglenesen, mert hirtelen ez volt csak kéznél, na, arra nem volt jó, kifolyt oldalt, pedig azt hinné az ember, hogy jól zár ez a tégely.)
Csak azért tudnék pontot levonni, mert gyakran krémes lett a teteje is, vagy nyitáskor már kifolyt a kezembe, illetve mert nekem kicsit talán még túl "rózsaszín" volt. A csomagolás, az illat... Bár a maga nemében végül is nincs vele gond. Mivel nagymamám annyira szerette, megadom neki az 5 csillagot. (De egyébként is jó volt, az illatát leszámítva tökéletes kis testápoló. Esetleg elfért volna még benne pár hasznos hatóanyag, de mindenki imádta a környezetemben így is, mert jót tett a bőrével.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Adél Zsanna

2012. március 7.

Nagyon finom, édes illata van :D Jó, puha a bőröm tőle, szép a csomagolása, már akinek ez fontos, nekem az. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

krekuci

2012. február 5.

Sokáig használtam,nekem bevált.Az állaga kevésbé folyékony,inkább ilyen 'kocsonyás',de ez nem hátrány.Gyorsan felszívódik,jól hidratál.Az illata nem erős,szerintem is ilyen kellemes púderes. Hideg időben,nagyon száraz bőrre viszont nem alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

twanni72

2012. február 4.

Nagyon finom kis krém, mind állagra, mind illatra. Selymes lesz utána a bőr, sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 4.

Nefertiti

2011. december 13.

Imadom az illatat, ngyon kellemes. Gyorsan beszivodik es nem hagy nyomot maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

yoko95

2011. július 5.

Könnyed az állaga és nekem az illata is bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 5.

Könnyed az állaga és nekem az illata is bejön.

füstös hóvirág

2011. június 29.

Az illata túl sok, nagyon tömény púder illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 29.

Az illata túl sok, nagyon tömény púder illat.

noxibaba

2011. március 8.

Eleinte imádtam! De besokalltam az illatától. Már nem bírom használni, pedig tökéletes testápoló. Hosszan hidratál, igaz kicsit nehezen szívódik be, de ez nem gond.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 8.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Silk Amino Acids, Hydrolyzed Keratin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színező anyag. (Piros)