Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők

Szilikont tartalmazó, pehelykönnyű arctej, amely puhítja, nyugtatja és mattítja a bőrt. Megkönnyíti a sminkelést, és egész nap megőrzi a smink szépségét. Kiváló alapozás előtt vagy az alapozó helyett. Használható szemhéjárnyékoló alá is.

Simona

2017. szeptember 25.

Nagyon jól hidratál, néha csak ezt használom egész nap, nekem a tág pórusokat is optikailag kicsinyíti. A szilikon hatása miatt puha és síma bőrt kapok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

drica

2013. november 24.

Mindennapi használatra is bevált, szebb, tartósabb lett tőle a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Mindennapi használatra is bevált, szebb, tartósabb lett tőle a sminkem.

Frutta27

2013. február 23.

Direkt az elmaszatolódó smink ellen vettem, de nem segített. De mikor használtam jól hidratált, amit hiányoltam az eddigi alapozómnál. (Egy színezett hidratálóval viszont kiváltottam mindkettőt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

levendulabari

2012. december 22.

Az enyém nem pont így néz ki, de gondolom a krém ugyanaz. Nekem tetszik, bár a szalagavatóm óta nem használtam. Akkor reggel 10-kor festettem ki magam és hajnali 4-ig volt rajtam. Közben négyszer táncoltam színpadon, majd este egy klubban. Szóval ha ezt kibírta akkor mindent kibír. Szemhéjra nem alkalmas, de én arra amúgy is mást használok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 22.

Corra

2012. június 29.

Nem vettem észre, hogy többet érne sminkalapként, mint egy szimpla hidratáló. Többet vártam tőle én is:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

radioaktiva

2011. november 5.

Többet vártam tőle. Tény, hogy könnyű és hamar beszívódik, viszont egy idő után nekem szárítja a bőröm. Nem vettem észre, hogy amikor használtam, akkor tovább tartott a sminkem. Nekem ez amolyan nesze-semmi, fogd meg jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 5.

adra

2011. szeptember 3.

Ha sorba néznénk mit ígér, is számomra mi teljesült : Pehelykönnyű? Végülis igen , könnyen beszívódik. Puhít és nyugtat is , mattítás nekem 0, viszont nekem nagyon zsíros a T-vonalam. A smink szépségét valóban meghosszabbította, szerintem egy kevésbé zsíros bőrűnek tökéletes. A szemhéjárnyalók alá a fentebb említett okok miatt szintén nem vált be, másnak jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 3.

Hidratálók: Butylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.