Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PindurPandur, Módosítva: 2012. január 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb

Önbarnító spary E-vitaminnal. Egyenletes, természetes hatású barnaságot eredményez akár néhány órán belül.

vulpemania

2014. július 16.

Én ettől valami rettenet foltos maradtam. Hamar beszívja a bőr így korrigálni se lehet, max ha előtte jól betestápolózod magad.(amúgy se vagyok oda a spray formátumú önbarnítóknak) Akkor ennyi erővel inkább Silk Beauty Sun Glow testápolót venném meg, nekem az sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

2013. április 13.

Én már évek óta használom, akkor nem leszel foltos, ha előtte leradírozod a bőröd és az Oriflame-ben kapható applikátorral viszed fel, nekem így sikerült tökéletesen, egyébként egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

Krisztikee

2013. április 9.

Jó! Ha ügyes vagy, nem lesz foltos! ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Jó! Ha ügyes vagy, nem lesz foltos! ;)

Eva

2012. február 28.

Ez vált be idáig a legjobban, az eddig használt barnítók közül. Nem fog, pillanatok alatt beszívja a bőröm. Szép, foltmentes barna vagyok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Glycerin, PEG-8, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Oleth-20 ti I eu 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.