Oriflame

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Tanácsadónőktől   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MademoiselleSumire, Módosítva: 2020. május 13.

Lelőhely:   Tanácsadónőktől
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Gyermekek érzékeny bőrének erős védelme a napsugárzással szemben. A széles spektrumú UV-szűrőkkel ellátott Multi-Rays Technológia 50-es fényvédelmet, valamint a napsugárzás és a légszennyeződéssel szemben védő E-vitamint tartamaz. Svéd összetevők kombinációjával védi a bőrt a dehidratáltsággal sezmben, szinte észrevétlen fedést nyújt. Illatmentes. Nagyon vízálló és ellenáll az izzadásnak, fürdés és sportolás közben is."

MademoiselleSumire

2020. május 29.

Arcbőröm: normál/száraz. Bőrprobléma: öregedés, mitesszerek.
Valahogy rátaláltam erre a fényvédőre, bár nem szeretem az Oriflame termékeit. Nem tudtam koreai/japán fényvédőket venni most, ezért itthon is beszerezhetőt kerestem. Nagyon megörültem, hogy illat- és (alacsony molekulasúlyú)alkoholmentes. Ha csak arcra haszálom, akkor Ft/ml jó árban van. Az győzött meg végül, hogy ráadásul modern, koreai fényvédőkben használt kémiai szűrők vannak benne. Ellentétes érzéseim vannak vele kapcsolatban.
+nem irritál, egyáltalán nem
+tényleg hidratál, nagyon (én csak fényvédőt használok reggelente, szóval ez nagy plusz, hogy kiváltja a hidratálót)
+nem hagy fehér réteget
+vízálló
- nagyon (!) nehezen szívódik be :( kimértem az 1/4 teaskanálnyit az arcomra és a nyakamra, és egyszerűen nem volt hajlandó beszívódni órák alatt. Kikísérleteztem, és az elvárt mennyiség negyedét tudom felkenni, és az 30percen túl beszívódik, ami már félsiker. de ez meg kevés :( talán úszáshoz fogom tudni használni..). Nem veszem többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Arcbőröm: normál/száraz. Bőrprobléma: öregedés, mitesszerek.
+nem irritál, egyáltalán nem
+nem hagy fehér réteget
+vízálló

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rubus Chamaemorus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.