Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Az arckrém antioxidáns hatású, méregtelenítő malachitot és bőrápoló E-vitamint tartalmaz. A hidratáló arckrém nappal védi a bőrt a környezet káros hatásaival szemben,éjszaka pedig regenerálja, szinte megfiatalítja. Használja nappalra és éjszakára, hogy a bőre ragyogóbb legyen.

jane79

2019. május 10.

A szettjével együtt szoktam használni. A pakolás után szoktam felvinni. Nagyon hidratáló hatású, szeretem használni. Illata kicsit olyan agyagos, de elhanyagolható. Szuper kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

zonga

2017. november 12.

Napvédő kellene bele! Igaz, akkor csak nappal lenne célszerű használni. Én szerettem, hidratálta a bőrömet, nem volt zsíros, nem okozott pattanásokat, gyorsan beszívódott. Nem lett a kedvencem, de elégedett voltam vele. De nappalra kell UV faktor!!!! Így főleg éjszakára használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Bavardeuse

2016. május 4.

Az én bőrömnek kicsit sok volt. Olyan mintha felkenés után izzadt volna az arcbőröm, eltömítette a pólusaim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 4.

Luca4

2016. április 19.

Kellemes krém. Jó az illata. Jó viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Kellemes krém. Jó az illata. Jó viselni.

gyorfiildi

2015. december 9.

Nagyon kellemes az illata és az állaga is, hamar beszívódik. Téli időszakra szuper. Nem használom hosszú ideje, még írni fogok róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

Cu2tka-baba

2015. február 15.

Én nappalra használom smink alá és szérum fölé. Működik, jobb mint az ecobeauty nappali verziója, de minusz hogy nincs fényvédője

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

galagonyanya

2014. június 5.

Tavaly vagy tavalyelőtt használtam, és nem voltam elájulva tőle, örültem, amikor végre elfogyott. Egyszerűen nem csinált semmit a bőrömmel, semmiféle hatását nem éreztem, sem azt, hogy hidratál, sem, hogy véd vagy ilyesmi. Elhasználtam, mert végül is ártani sem ártott, de nem szerettem, csillogott is tőle a bőröm; újravenni meg eszembe sem jutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 5.

trisztan

2014. június 5.

Nagyon jó kis krém, főleg télen használtam nappalra és éjszakára is. Jól hidratál, kellemes érzete lesz tőle a bőrömnek. Valóban jó lenne belőle egy faktoros változat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 5.

Marcsus

2014. március 10.

Nagyon szeretem, örülök hogy egymásra találtunk! :) az illata, mint a nyáré, krémes de nem túl sok, könnyed viselet az arcomon, a bőröm szinte másodpercek alatt beszívja, hidratál, felfrissít. És a zsírosodásra hajlamos bőröm mintha újjászületett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 10.

Dorka93

2014. február 26.

Nem rossz, de nem is csodaszer. Swedish Spa termékeket én nagyon kedvelem, ez az egy amit közül annyi nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Malachite Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol