Oriflame

Ár:   4299 Ft (szettben)   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. január 22.

Ár:   4299 Ft (szettben)
Kiszerelés:   75 ml és 100 ml
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ásványi anyagokban gazdag agyagot tartalmaz. Tisztítja, mattítja és frissíti a bőrt.

spavanilly

2019. február 23.

Már régebben beszereztem, de az arcgőzölős fázis miatt eddig halogattam a kipróbálását...
Miután megtisztítottam a bőröm, egy kis lábosban felforraltam 500 ml vizet, majd tettem bele az arcgőzölő folyadékból 2 teáskanálnyit (előírás szerint). 3 percet ír erre a rituáléra.
Miután végeztem, lemostam és megtöröltem az arcom, majd rátettem az agyagos maszkot, melynek hatóideje 5 perc.
Tapasztalatok:
- arcgőzölés közben kellemes bizsergést éreztem a bőrömön
- a maszk nem szárad olyan keményre, mint az általam eddig használt agyagos maszkok (AVON)
- a maszk könnyen lemosható
- az arctisztító szett használata után kellemesen ápolt, puha lett az arcbőröm, ennek ellenére hidratálást igényelt
- a termékeknek isteni finom, tiszta illata van
- a homlokomon piros foltos lett a bőr a maszk lemosása után
Összegzés:
Jó volt kipróbálni a szettet és természetesen el is fogom használni, de nem egy "must have" darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

Tapasztalatok:
- arcgőzölés közben kellemes bizsergést éreztem a bőrömön
- a maszk könnyen lemosható
- a termékeknek isteni finom, tiszta illata van
- a homlokomon piros foltos lett a bőr a maszk lemosása után
Összegzés:

CamomilleRose

2019. február 23.

Az arcgőzölőnek bár finom az illata, már-már indokolatlanul erős és mű egy ilyen tisztítási folyamathoz. Az agyagos maszkot én azt gondoltam, hogy le fogom tudni dörzsölni, de száradás után nem lett olyan állagú, így egyszerűen lemostam. Arra jó ez a kétlépcsős kezelés, hogy foglalkozz magaddal, hozza is az élményt, hogy tettél valamit magadért, az arcbőrödért. Az, hogy ezek a termékek mennyire hatásosak, nem tudom. Kellemes volt a gőzölés, a maszk után puha lett a bőröm. Örömmel el fogom használni, de mivel vegyesek az érzéseim, így újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 23.

HenriettaDalma

2019. január 10.

Az arcgőzölő illata nagyon tetszik nekem. Érzem, hogy igazán megtisztította a bőrömet. Az arcpakolást vastag rétegben vittem fel és hagytam száradni kb 5 percet. Kicsit nehezen tudtam lemosni, de így nagyon megérte, mert a bőröm hidratált lett, sima és puha. Imádom mindkét terméket és ezentúl biztosan fogok más Spa terméket is rendelni az Oriflametől. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

henrietta1217

2019. január 5.

Az illatával kezdeném, az valami mesés. A bőröm nagyon sima lett tőle, az állaga is tetszik, kb. 10 percig hagytam fenn, az eredmény puha, bársonyos bőr. Hozzáteszem, nagyon sok Oriflame-es terméket használok, utána még letisztítottam arctisztítóval is, és bekentem nappali arckrémmel. De nagyon szép lett a bőröm tőle. :) A dobozban volt valami arcgőzölő is, azt még nem próbáltam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Hidratálók: Glycerin, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.