Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Tisztító szappan a bőr masszírozására, radírozására, vérkeringésének fokozására. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, megszépíti a bőrt. Bőrpuhító hatású Hydracare+-összetevője hidratáló és stimuláló tengeri alga kivonatát tartalmazza. Kellemes, tengerre emlékeztető illattal.

Ár: 350.- , Eladó: Szenilla751
Állapot: Új,bontatlan csomagolásban, Helyszín: Dunakeszi, fizetés: Előre utalás után postázom ahogy kéred vaterás postai díjjakkal,kivéve foxpost.
nicolekitti

2017. november 12.

Régen mikor megjelent kipróbáltam, az illata az nagyon tetszett, mást különösebben nem vettem rajta észre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Noah27

2016. szeptember 14.

Sokáig elég,nem irritál,szeretem az illatát.Néha még arcmosáshoz is használom.Kellően hidratál és tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Easy Come Easy Go

2014. szeptember 3.

Még csak most rendeltem ezt a szappant, de már rendelem is a következőt! Ez valami isteni!
Nagyon jó, tiszta, természetes illata van, a hátamra és az arcomra használom. Emiatt az undorító párás idő miatt már rosszul vagyok, úgy érzem, a bőröm megfullad, állandóan lezsírosodik, ez viszont szépen szárít. Nem annyira, hogy már húzódik, csak amennyire kell. Azt hiszem, ezzel a fürdőszobám egy örök tagjává vált. Mindenkinek, akinek problémás, zsíros bőre van, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Oraculum

2014. május 8.

Szerettem, a termékcsaládból egyedül ez tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

Szerettem, a termékcsaládból egyedül ez tetszett.

szandi05

2013. október 7.

Nagyon kellemetlen illata van, így én csak kézmosásra próbáltam ki, de még kézmosás közben is zavaró volt az a szúrós kellemetlen illat, ezért inkább gyorsan megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

almarek

2013. szeptember 22.

Az illata isteni, és szerencsére sokáig megmarad a bőrömön. Sajna a masszázsgömböcskék hamar elkopnak, és a radírozó hatása is elenyésző, de emiatt nem fogok levonni az értékelésénél, mert egyszerűen imádok vele zuhanyozni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

Muveszno1993

2013. július 8.

Nekem már most a végét járja:) Kellemes illatú szappan, nagyon jól tisztít! Elsőre kicsit furcsa illata volt de meglehet szokni. Nekem ez az első szappanom amit kipróbáltam és nem csalódtam. Télre viszont valami krémesebb állagú szappant ajánlok. De ez nyárra tökéletes:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

traniko

2013. január 4.

A régi változat az igazi!!!! Hiába, ami jó azt mindig elrontják valamivel :(
Másnak érzem az illatát, mintha valóban jobban szárítana. Pedig a régit az egész család imádta, élén a párommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 4.

A régi változat az igazi!!!! Hiába, ami jó azt mindig elrontják valamivel :(

ildikoka75

2012. június 2.

Borzasztó! Kiszárította a bőröm és viszkettem tőle, az illata sem valami jó. Hát nem veszek többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 2.

Rezangyal

2012. május 30.

Szárít, ezért nem sokat használtam és az illatától is többet vártam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 30.

Szárít, ezért nem sokat használtam és az illatától is többet vártam...

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Algae Extract