Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Testápolás

Pazar textúrája és hatékony formulája eltávolítja az elhalt hámsejteket. Formulája hidratáló hatású svéd hangakivonatot és kondicionáló mandulaolajat tartalmaz. Kényezteti, táplálja, megújítja, puhává és illatossá teszi a bőrt.

niko9010

2018. március 6.

Imádom!!! Imádom az illatát! Imádom az állagát! Nagyon jól radíroz, használata után finom puha és selymes lesz a bőröm. A testvajjal és a kesztyűvel vásároltam meg együtt kb 2000 ft-ért. Az egyetlen hátránya, hogy túl gyorsan fogy. Bármikor újravenném!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

zdoreebaba

2017. július 1.

Életem eddigi legjobb testradirja. Nem sok testradirt használtam, de ez az összes közül kiemelkedik. Szeretem a tubusos megoldást, könnyen lehet adagolni és nem megy a köröm alá belőle, mint a tégelyes változatoknál. Az egész termékcsaládot megvásároltam, akkor a három termék 2000 forint volt. Szerintem ez nagyon jó ár ennyi és ilyen jó minőségű termékekért. A csomagolást, a dizájnját is szeretem, kifinomult, elegáns, akárcsak a termékek. A krém textúrája mézhez hasonlitható, de nem ragacsos és ebben vannak kis szemcsék. Ezzel a szemcsés megoldással jól leradirozhatók az elhalt hámsejtek. A használata után a bőröm mindig selymes, puha lesz, újjászületik, ami olyan, mint egy valóságos csoda. Általában nagyobb horderejű szőrtelenitések után szoktam használni, hogy teljesen megújuljak. Téli, nyári időszakban is jól alkalmazható, az illata univerzális, kellemes. Általában száraz testfelületre szoktam felvinni és langyos vizzel és egy kis hátvakaróval leszedni. A hátam a legkényesebb, ahol általában fránya pattanások nőnek, de ez a termék azokkal is elbánik. Már csak azt várom, hogy ebből a termékcsaládból legyen tusfürdő és minden bánatom elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Kmerci

2017. május 13.

Nagyon jó teljesen bevált, a tégelyessel ellentétben ez nem hagy maga után zsíros nyomot (amit kb semmivel nem lehet lemosni :D ) általában szőrtelenítés előtti nap szoktam használni ritkábban csak úgy, bársonyos lesz tőle a bőröm mintha újjászületne. :) Viszont a csomagolása nagyon gáz legfőképp a kupakja nagyon nehezen nyitható. Egyszer véletlen elfelejtettem jól visszazárni csak letettem, hogy folytassam a radírozást és ki is folyt belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

lassugepard

2016. december 16.

Eddig a Milk & Honey bőrradír volt a nagy kedvencem, de ez talán azt is felülmúlja. Én az arcomra is használom, és jobban bevált, mint eddig bármelyik arcradírom. Finoman radíroz, selymes és tiszta bőrt hagyva maga után. Kellemes az illata is. Utána jöhet a testvaj ( na azt az arcomra nem), és tökéletes az eredmény. Az egész termékcsalád szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Dori_91

2016. december 15.

Update: elég nehéz kinyitni és gyorsan is fogy, mint ahogy említették előttem, így levonok egy csillagot, illetve ha elfogy, kísérletezni fogok házi testradírral inkább. De attól még vésztartaléknak jó lehet.

Az Avonos kávésa elfogyott, így új darab után néztem, és erre esett a választásom. Nagyon kellemes volt használni a terméket, jó az állaga, a hatása, az illata is, egyszóval minden, Tökéletes a téli hónapokra, újravevős nálam. Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Christi

2016. november 19.

Szettben rendeltem meg a testvajjal és a kézkrémmel együtt. Még csak ezt próbáltam ki. Nekem nagyon tetszik, kellően radíroz, heti egyszer maximum 2x szoktam használni. Az illata jó, viszont nekem gyorsan fogy ezért nem biztos hogy újra fogom venni. Valamint nagyon megül a kád alján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

lianex

2016. november 13.

Magával a termékkel nincs bajom, bár az illata kevésbé tetszik, de jól radíroz, és kellemes érzést hagy használat után. Alapból adnék neki úgy négy-négy és fél csillagot. Viszont a csomagolás rettenetes. A kupak kemény, nehezen nyitható, vizes kézzel szinte reménytelen, és sikerült megsebezni vele az egyik ujjamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

bellabloom

2016. október 30.

Engem nagyon emlékeztet a Milk & Honey cukros testradírjára - jó értelemben. Jól radíroz, de nem durva; az illata talán még jobb is. Abszolút egyetértek az előttem szólóval. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Mayasos

2016. október 25.

Eddig még soha nem használtam testradírt, ezt is csak azért vettem meg,mert szettben volt. Kipróbáltam és nagyon tetszett az eredmény. Az illata is csodás. Újraveszem ha elfogy, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)