Oriflame

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: d.nikcsi, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Mindennapi használatra ajánlott szappan pazar alma- és fahéjillattal.

jane79

2019. május 10.

Annyira cuki a csomagolása, hogy muszáj volt megrendelnem. Fincsi az illata, igazi karácsonyos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

radioaktiva

2018. február 19.

Imádom. Remélem idén télen is kapható lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

Imádom. Remélem idén télen is kapható lesz.

sziluetta

2018. január 12.

Még tavaly vagy tavaly előtt rendelte anya, most került sorra, gondoltam Karácsonyra karácsonyi illat. Szerintem nagyon menőn néz ki :D Nekem nagyon tetszik, az illata is király, és szépen tisztít. ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

bubilany

2017. november 22.

Karácsonykor és utána megevett a testem belőle 3-at. Hát imádtam!!! Remélem idén is lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

csudex

2017. július 24.

Karacsonykor elhaszbaltunk belole joparat. Kellemes teli fuszeres illata van, erdekes, hogy kicsit attetszo a szappan. Nagyon szerettuk, remelem lesz iden karacsonykor is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

dorikatapal00

2017. január 29.

Igazi karácsonyi hangulat, cuki a formája és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Igazi karácsonyi hangulat, cuki a formája és nagyon jó az illata.

perlita14

2017. január 3.

Ajándékba kaptam és nagyon jó illata van. A narancsos is megvan belőle, annak erősebb az illata, úgyhogy azt a szekrényembe tettem illatosítónak, ezzel pedig megfürödtem párszor. Fürdés közben is érezhető a finom karácsonyi illat, az almával és fahéjjal aligha lehet mellényúlni és annyira hozzánőtt a karácsonyhoz, örülök, hogy általa már a fürdőszobába is beköltözött ez a duó. Bár lenne tusfürdőben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

RBea

2016. december 23.

Szuper kis szappan, illatos, formás - bár kissé szárítja a kéz bőrét, ha napi 2-3-nál többször használom (mondjuk hétvégén, ha egész nap itthon vagyok...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 23.

zdoreebaba

(!)
2016. július 10.

Mostanában rám tört a szappangyűjtés és a szappan ajándékozás. Télen ez a fahéjas-almás változat volt a kedvencem. Összesen 4 darabot vásároltam belőle, hogy ajándékozni is tudjak. Szerintem aranyos kis termék. Jól tisztít, finom karácsonyi illata van. Télen egyetlen fürdőszobából sem hiányozhat!! :) Remélem idén karácsonykor újra gyártanak belőle, hogy meg tudjam lepni szeretteimet és saját magamat is. Remek termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Olív

2015. december 26.

Imádom a szappanokat, karácsonyra valami különlegesre vágytam. Nem csalódtam benne, a színe, alakja es illata is csupa karácsony! Ès még a folyekony szappan színéhez is illik!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 26.

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színezék. Lilás piros.