Oriflame

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indira, Módosítva: 2015. december 17.

Lelőhely:   tanácsadónők

Bámulatos pillák az 5 az 1-ben Wonder Lash vízálló szempillaspirállal! Vízálló formulája optikailag hosszabbítja, dúsítja, íveli, különválasztja és ápolja a pillákat. Könnyedén siklik a pillákon, ellenáll víznek, verejtéknek, párának. Nem kenődik el és nem maszatolódik.

szabina971

2019. november 6.

Nekem sajnos nem vált be.
Tiszta csomósak tőle a pilláim így nem használom.
Számomra sajnos pénz kidobás volt.
Egyáltalán nem vízálló nálam.
El kenődik a legkisebb nedvesség hatására is ,és száradás után lepereg a pillákról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Nekem sajnos nem vált be.
Tiszta csomósak tőle a pilláim így nem használom.
Számomra sajnos pénz kidobás volt.
Egyáltalán nem vízálló nálam.

juditunk

2018. április 26.

Nem igazán szerettem, alig vártam h. elfogyjon.
Egész nap pergett a szemembe és nem is igazán vízálló (amint könnyezni kezdett a szemem, már el is kenődött)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 26.

Nem igazán szerettem, alig vártam h. elfogyjon.

fenyszereto

2017. szeptember 29.

Nekem különösen tetszik a keféje, mert nem szeretek sok festéket felvinni. Szerencsére gyárilag nagyon hosszú szempilláim vannak, így épphogy kenek rájuk, hogy "csillagszemem" legyen. :D A vízállósága rendben van, nagyon is. Viszont egy csillagot le kell vonjak, mert estére potyog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Judy101

2017. szeptember 3.

Vízállónak vízálló, de még a sminklemosót is kiröhögi :)
Én alig tudom lekaparni.
A szempilláimon épphogy meglátszik, nem nyújt semmi extra dolgot, ráadásul nehéz vele dolgozni.
Jótanács: szaunába ne menjetek vele :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Vízállónak vízálló, de még a sminklemosót is kiröhögi :)
Én alig tudom lekaparni.
Jótanács: szaunába ne menjetek vele :D

Reegii

2016. november 10.

Az oriflame sima 5in1 szempillaspirálja kiváló, de ez egyáltalán nem jött be. Összeragad a szempillám tőle. Amit teljesít az az, hogy tényleg vízálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Renike45

2016. november 9.

Kedvenc,kedvenc! Csak ezt a szempillaspirált használom, vízálló és szép hosszú fekete pillákat kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

dia0311

2016. november 5.

Nem, nem, nem, és nem, nagyon nem!
Talán az egyetlen Oriflame spirál, amiben csalódnom kellett, de nagyon. Anyukám passzolta át nekem, mert megvette, de nem nézte, hogy vízálló (a simát szokta venni), és azt nem bírja a szeme. Egyetlen egyszer használtam, mondván vízálló, tökéletes lesz a nyári melóhoz, ahova nem mertem spirált használni, mert a mikroszkóp tíz perc után leszedte, mikor egyszer ki volt spirálozva a szemem. Szóval, gondoltam mivel ez vízálló, ezt csak nem szedi le a gépezet, nos, hatalmasat tévedtem. Talán két óra után mentem ellenőrizni, és eléggé meglepődtem, ugyanis nálam még egy spirállal se fordult elő, hogy pergett volna, de ez... Konkrétan az egész szemem alatt apró, fekete pöttyök voltak, amiket egyszerűen nem bírtam levakarni, azok bezzeg vízállóak voltak... Emellett pedig pandamaci effektet is kaptam, szóval ezután szépen fiókba süllyesztettem. A napokban találtam rá újra, mivel még nem járt le a szavatossága, gondoltam, megnézem hátha kicsit "edződött" a festék, mert más spiráloknál néha jót tesz az idő, de azonnal kukába dobtam, mert csípte a szemem. Összességében amennyire édesanyám dicséri és szereti a sima verzióját, ezt a vízállót én senkinek se ajánlom. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Nem, nem, nem, és nem, nagyon nem!

barbwire

2016. október 23.

Vízálló? Mármint vízálló? Akkor az én birtokomban lévő tubusba más terméket töltöttek! Merthogy az egész a szemhéjamon, és alatt kötött ki egy kis izzadás, majd picsogás (mármint sírás) után. Két használat után ott csücsül a neszeszer alján, és várja, hogy újra próbát tegyek vele. Még egy ideig várhatja. Azért nem pontozom teljes pénzkidobásra, mert ha nem úgy tekintek rá, mint vízálló termék, akkor használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

asztromélia

2016. július 25.

A legnagyobb kedvencem!!! Zsenialis ez a kefe. A hosszabb resz szepen szetvalaszt, a rovidebbel pedig vegre az also pillasort is tokeletesen ki tudom festeni. A vizallosagaval sincs semmi problemam. Epp varom az ujabb szallitmanyt belole. Akciosan 1200 ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

Doridia

2016. július 4.

Csak dicsérni tudom én is, nagyon jó kis spirál! Nem csomós, a legkisebb szempillákat is eléri és tartós, de a sminklemosóval maradéktalanul eltávolítható. Én két rétegben viszem fel, nagyon látványos eredményt lehet elérni vele még sincs pókláb hatás. Az eddigi legjobb spirál amit valaha használtam! A nem vízálló változat is ugyanilyen szuper! Az talán egy hajszálnyit könnyebben eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Antioxidánsok: BHT

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.