Oriflame

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bambusz09, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők

Krémes szemhéjárnyaló intenzív árnyalatokban. A krémes textúra púderes állagúvá alakul, így még intenzívebb hatást nyújt. Egyenletes felvitel, csodálatos szemsink. Különleges formulájának köszönhetően nem csomósodik össze a szemhéj redőiben, egész nap tökéletes megjelenést nyújt.

danna113

2020. május 9.

Teljesen véletlenül keveredett a rendelésembe a gyöngyházfényű árnyalata. Nálam a Maybelline Color Tattoo az ultimate, és sajnos azt nem ugrotta meg. Úgy voltam vele, hogy ha már nem elég pigmentált, akkor legyen belőle szemhélyalap. Tapasztalataim szerint erre is alkalmatlan, mert a ráncokba beleül ás viszi magával a felvitt festéket is és nem elég nedves hozzá, hogy a pigmentet megtartsa.. Ami pedig talán a legbosszatóbb, hogy iszonyatosan hamar ksizárad. Nekem elég volt 3 hónap ahhoz, hogy megváltozzon az állaga (és nem is használtam folyamatosan ugye), de ennyi idő alatt nincs az az ember, aki elhasznál egy tégelyt. vagy egyáltalán a szavatossága lejárna a terméknek. Én nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Nika123

2018. augusztus 5.

A színe szép de a tartóssága nem a legjobb. Elmaszatolódik. De az állaga is jó krémes de nekem valamiért por lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Jeanette88

2017. október 24.

Én a rose gold-ot használom, nekem bevált. :) Örülök, hogy megvettem. Szemhéjárnyaló ecsettel használom,nem ül meg a redőkben, a helyén marad, szép színe van. Szuper jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

zdiana

2017. március 6.

A Golden Yellow árnyalata nagyon szép, intenzív színű, szép csillogós. Könnyű a felvitele, tartós, viszont primer nélkül hajlamos a mélyítővonalban összegyűlni. Primerrel szépen a helyén marad. Nekem a tégellyel sincs problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

pixxie94

2016. november 12.

A tartóssága semmi, számomra használhatatlan, össze vissza mászik, a színe sem elég intenzív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

kovacsliliii

2016. augusztus 27.

A rose gold árnyalat tulajdonosa vagyok, én nagyon szeretem. Szemhéjalappal és anélkül is megállja a helyét, egész nap fent marad. Tussal még nem próbáltam, csak fekete szemhéjpúdert használtam tus helyett, hibátlanul rajtamaradt, nem kenődött el. Nem a legpigmentáltabb szemfesték, de így hétköznapokra is tökéletes. Akciósan megéri kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Csipetke

2016. július 21.

Én most az öt új árnyalatból rendeltem meg a Hot Pink.et. Hát nem vagyok tőle elájulva.Nem sok színe van és a pinkhez végképp semmi köze.Az állaga jó könnyű felvinni és eldolgozni.Bár nekem ez a tégelyes megoldás sem szimpi aplikátorral tudom kiguberálni belőle a festéket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

borb.biaa

2016. június 15.

A Beige Pearl árnyalat van meg, ami jól pigmentált, a tégelye elég masszív, viszont sajnos nem túl tartós. Majd megpróbálom alappal is (bár őszintén szólva, én nem szeretek a krémes szemhéjfestékek alá alapot használni), majd update-elek, hogy úgy bevált-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

Glara

2016. március 30.

Kirívó leszek: rose gold volt meg, elajándékoztam. Egy az, hogy a rosegold-hoz semmi köze, ez egy piszkos barack. Másrészt olajos, rejtett szemhéjon még alappal sem működik. Évek óta nem mászott fel semmi a mélyítővonalamba, rajta kívül, de ez vitte magával a tusvonalat is. Nagy-nagy nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 30.

Kpan

2016. március 23.

Rose gold árnyalat van meg, jól építhető a színe, szép és természetes :) sokkal jobban bevált, mint a color tattoo:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.