Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimyeK, Módosítva: 2018. április 6.

Kiszerelés:   3,7 g
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív színekben pompázó rúzsok használatával ajkaidra mindenki felfigyel. 10 merész, ChromaLoad Technológiával készült, szuper intenzív PopShock árnyalat. Hidratáló hatású, könnyű formulája szinte az ajak bőrébe olvad, zselés-krémes állagú lesz. Pazar színhatást nyújt.

TimyeK

2019. október 20.

Termékmintát kaptam belőle, a képen látható élénk pinket és a nudeot. Az illata kellemes, bár tényleg kicsit mű. Sajnos sejthettem volna, hogy csillámos lesz, sokszor estem már pofára így Oriflame termékkel. Az állaga nekem túl síkos, mert nem is krémesnek, hanem szájfényes érzésnek mondanám a viselését, amit képtelen vagyok viselni. Sajnos emiatt a tartóssága se a legjobb. Pigmentáltsága közepes, több rétegben szépen fed... Színei szépek. Számomra ez egy nulla termék, de adok egy közepest, mert van, akinek bejön ez a szájfényszerű viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

ReiShiltenphie

2019. május 31.

Borzalmas válaszsás volt ez a rúzs. Nude árnyalatot vettem és nem tetszik magamon de ez az én hibám. Nem hittem hogy picit csillogós lesz, a tartosságával nem vagyok megelégedve, az íze és az illata nagyon mű, valamint nem jó érzés a viselése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

Rei

2019. május 17.

Nekem egy nude árnyalat van. Az állaga nekem nem tetszik, a viselése kicsit zavaró, van egy kis csillámos beütése. Elég könnyen kopik sajnos. Az íze pedig pocsék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Neleta

2019. március 28.

Nekem lilában van, elég intenzív szín. Isteni az illata, a színe első felkenésre világosabb, de 2.-ra már erőteljesebb. Úgy érzem, mintha valami ajakbalzsam lenne a számon, az állaga zselés, tényleg az az érzetem, mintha hidratálna. Nem mondanám tartós rúzsnak, mert az állaga miatt hamar le lehet nyalni, újra kell kenni, de emiatt szépen is kopik, egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate