Oriflame

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ajkai gyengéd ápolása. Bőrápoló ajakrúzs kondicionáló összetevőket tartalmaz. Lágyan siklik az ajak bőrén. Csodás színei ellenállhatatlanná teszik ajkait. Visszatekerhető, nagyméretű kivitel, nem igényel hegyezést.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

danyadi77

2018. július 3.

Nem tudom, lehet-e még kapni. Nekem egy barackos jutott, egy kész csomagban kaptam. Magában nem nagy dobás, inkább egy kis színezett ajakápolónak tűnik, de az Oriflames rúzsalappal egy tök jó, kicsit metálos színt lehet kihozni belőle és sokkal tartósabb is. A felvitele egyszerű, színéből adódóan nem is igényel különösebb precizitást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.

lenizsu

2017. március 15.

Sweet Rose árnyalatban van meg. Tetszik a színe és a felvitele is egyszerű. Az illata vagy az illat hiánya azonban nem teszi a legkellemesebb viseletté a felkenést követően, de szerencsére ez a fura illat hamar elillan. Pigmentáltsága szerintem elfogadható. Tartóssága közepes. El fogom használni mindenféleképpen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

k.ingrid90

2016. november 26.

Akciósan rendeltem meg 2 árnyalatban, de a legnagyobb baklövés volt. A színek szépek. Azonban olyan büdös hogy nem tudom elviselni. Próbáltam használni és barátkozni vele, de feladtam. A kukába landolt mind a kettő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

Enne

2016. szeptember 29.

A legutóbbi katalógusból rendeltem meg a Sweet Rose árnyalatot. Azt gondoltam, hogy ez egy kellemes, lágy, halvány rózsaszínes-enyhén barackos árnyalat lesz. Aztán kipróbáltam. Már amikor lekaptam a kupakját, láttam, hogy nagyon erős és telt a színe, de azért felkentem. Úgy néztem ki vele, mint egy hatvanasévekbeli bohóc vagy egy vén öregasszony, pedig még harminc se vagyok. Borzasztóan mellényúltam a színnel, de maga a rúzs sem győzött meg annyira, hogy vásároljak más színben belőle. Elajándékozom, ha tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Adnilem

2015. szeptember 22.

Én akciósan vettem a Beige Taupe színt (azt hiszem a képen is az van). Úgy voltam vele, hogy ilyen piti áron kipróbálom, hátha! Kellemesen csalódtam benne, mert a színe egész jó, szépen fel tudtam vinni. Kicsit téglásabb az árnyalat élőben a számon. Jó, hogy nem kell hegyezni, csak tekergetni. Az tény, hogy könnyen letörölhető, nem túlságosan fedő szín. Számomra annyira nem rossz. Nem vagyok nagy rúzs párti, de ezt elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Rrr

2015. augusztus 24.

Sajnos egyet kell hogy értsek. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez. A csomagolást leszámítva semmi pozitívat nem tudok írni róla. Ápoló hatása nincs (bár nem is azért vettem). Én a soft peach árnyalatot választottam, és a színe nem igazán hasonlít arra, ami a katalógusban volt, illetve nem is tartós, nagyon hamar eltűnik a számról. A sűrű újrakenés sem megoldás, mert igazából frissen felkenve sem mutat igazán szépen. Bármilyen szomorú is, ez a termék számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

juhaszregina

2015. július 30.

Ez a legrosszabb rúzs, amit valaha próbáltam. Sem ajakápolóként, sem rúzsként nem állja meg a helyét. A szín ELFOLYIK! a számon. Annyira nem szívja be a hidratáló anyagait a szám, hogy teljes egészében le tudom törölni még egy óra múlva is. De valójában nem is fed, csak összemaszatol. 1300 Ft-ért vettem, és még úgy is teljes pénzkidobás. A 600 Ft-os Avon rúzsceruza messze lekörözi. Én a Red Berries árnyalatot vettem, ami köszönő viszonyban sincs azzal a színnel, ami a katalógusban van. Nem piros, inkább lilás. Botrányos az egész termék, úgy ahogy van. Na jó, a csomagolása szép, de mire megyek vele?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol