Best of Beauty 2019

Oriflame

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs csodás árnyalatokban, légiesen könnyed textúrával. Az ultra könnyű fedést nyújtó, hidratáló hatású ajakrúzs olyan érzetet kelt, akár egy ajakbalzsam, és már egyetlen rétegben tökéletesen fedi az ajkakat. Formulájának természetes, bogyós gyümölcsökből és napraforgómagból nyert kivonata szinte beleolvad az ajak bőrébe, hidratálja, puhítja és kondicionálja azt.

8 színben kapható

Vajdus23

2018. január 28.

Mulberry Meringue árnyalatot birtoklom, és abszolút meg vagyok vele elégedve. Kellemesen krémes, tartós, hidratáló rúzsról van szó. Nem mászik el a helyéről, pigmentált, és az illata is kellemes. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

reekkii95

2017. március 21.

A taupe touch árnyalata van meg és imádom ezt a színt, jol fed, tetszik az állaga viszont nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lillyofthew

2017. január 19.

Én a Peach Pavlova fantázianevű árnyalatát rendeltem meg, nem is tudom miért, hiszen eléggé sötét a szám színe és egyébként is sötét árnyalatokat használok. :)
A textúrája tökéletes, krémes, de nagyon tartós. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

A textúrája tökéletes, krémes, de nagyon tartós. Elégedett vagyok vele.

Kila

2016. november 19.

Rose petal színben van meg. Kellemes színe van nem túl erős hétköznapra tökéletes. Egy rétegben is nagyon jól fed,és meglepően tartós. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

csiga

2016. szeptember 15.

A Corall Caresse árnyalatban van meg. Féltem tőle, mert a korallos rúzsok nem állnak jól, de én nem látok benne semmi narancsos beütést. Gyönyörű. Ezenkívül nagyon tartós is, különösen egy nem matt rúzshoz képest. Étkezés után azért fel kell frissíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Lillawow

Korcsoport: < 18
2016. szeptember 7.

Nekem a Rose Petal árnyalat van meg,krémes,rózsaszin bár nem nagyon látszik ezért csak 3 csillag :/ valószínü ha más árnyalatot vettem volna meg jobban látszana...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.