Oriflame

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Damayanti, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. április 15.

Lelőhely:   Tanácsadónők

A Double Effect szempillaspirállal bármikor kiválaszthatja a kívánt stílust: amennyiben hosszabb pillákat szeretne, csavarja ki a belső, vékonyabb kupakot, dúsabb szempillákért a szélesebb kupakot használja.

uvdmnk

2018. június 8.

Teljesen véletlenül jutott hozzám ez a kis csoda még másfél éve, azóta pedig már a harmadik tubussal használom. Gyönyörű, hosszú és dús pillákat eredményez, amik szinte változatlanul tartanak felkenés után 10 órával is. Eszméletlen jó termék! ♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

nita99kasler

2018. május 13.

Elég nagy csalódás ez a spirál.:( Nem tudom pontosan hogyan gondoltam, de azt hittem, hogy két tartály és két spirált logisztikáztak bele. De csak egy tartály, és egy spirál van, a spirált mikor a felső részen húzod ki, akkor van egy perem, ami jobban lehúzza róla a festéket mint a sima részen (ahol egyébként annyi festék marad rajta, hogy használhatatlan). Csomós lesz tőle a pillám, még akkor is, ha átfésülöm utána egy száraz spirállal. :( Leárazva 1000Ft-ért vettem, de így is sajnálom, hogy erre költöttem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

jatekny

2017. július 31.

Nagyon Jóóó! Igazán trükkös megoldás a két fej egy spirálban. Az egyik tényleg dúsít a másik tényleg hosszít. Nagy kedvencem mostanában.
Eddig még mindenki elvolt tőle ragadtatva akinek van az ismerőseim közül.
Tartós,este is ugyanolyan szép a pillám mint reggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Eddig még mindenki elvolt tőle ragadtatva akinek van az ismerőseim közül.
Tartós,este is ugyanolyan szép a pillám mint reggel.

Biacska

2017. március 24.

Zseniális ez a szempillaspirál! Bár a nagyobbik kefe néha túl sok festéket vesz fel, de ha az ember megtanul bánni vele, akkor mindkét fejet használva gyönyörű, drámai hatást lehet elérni vele. Nekem tartós, nem potyog, nem ken össze semmit, aminek nagyon örülök, mert sok próbálkozásom után ez az első spirálom, ami nem mászik a szemem alá pár óra múlva. Abszolút szerelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

nina172

2016. november 11.

Elég sok szempillaspirált próbáltam már de ez vált be a legjobban. Egyszerűen zseniális. A vékonyabb fejet a hétköznapokra szoktam önmagában használni, ha pedig valami alkalmi sminket készítek akkor mindkettőt egyszerre. A végeredmény pedig önmagáért beszél. Nagyon tartós, nem potyog.
Talán amit fel tudok hozni ellene az az, hogy a vastagabb vége kicsit túl sok festéket vesz fel és ha nem óvatosan spirálozok akkor összetapadhatnak a szempilláim. De ez abszolút megbocsájtható neki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 11.

Damayanti

2016. június 22.

Update: hát én ezt nem értem. Eddig az volt a benyomásom róla, hogy 4 csillagot ér, esetleg másik spirálnak a keféjével bele nyúlva lesz legjobb a hatása. Erre most, hogy kb. a felét eéhazsnáltam, egyszerűen elkezdett működni :) Most ismét simán a saját keféjével hazsnálom a dúsító felét és most valahogy teljesen jól működik, nem potyog, nem pereg, szép, intenzív fekete és kiemeli dúsan a szempilláimat... A hosszító vége továbbra sem ér valami sokat, mindenesetre mivel összességében így meg emberelte magát mostanra, gondoltam, hogy felhúzom 5 csillagra, habár még mindig nem egy Maybelline Lash Sensational kategória, de katalógusos minőségben és az árához képest megérdemli azt az 5. csillagot talán, de aztán újabb mérlegelés után úgy döntöttem, ha a Maybelline Las Sensational az 5 csillag, akkor ez nem kaphat ugyan annyit :) Bár azt én is érzékelem, amit lejjebb is írt valaki, hogy nem mindig sikerül a két szemet ugyan úgy kifesteni vele, ezek szerint nem csak nálam :) van, hogy a bal szememen gyönyörű lesz, igéző, szép szempillás őzike szemek, a jobb pedig kissé csomós, amit nem győzök korrigálni mielőtt kiteszem a lában a házból...

Kis kiegészítés: a festéke jó, a spirálkeféje miatt nem működik nekem. Erre jutottam, miután a kedvenc minőségi és eddig verhetetlen maybelline spirálom beszáradt, de imádtam a keféjét és most azzal a Maybelline kefével viszem fel ezt a festéket néha. Így működik, szépen fed, szép a festék, tehát nekem a minőségibb spirálkefe kellett csak hozzá, de inkább nem használom így sem többet, hanem veszek még egy Maybelline spirált :) Marad a 4 csillag ehhez.

A hosszabbító (vagyis állítólag hosszabbító) vége semmi különös. a dúsító fele egész jó, lehet vele szép hatást elérni, de én kombinálni szoktam, mégpedig nem ugyan ennek a 2-1 spirálnak a hosszabbító részével, mert az úgy önmagában gyenge, tehát kb. semmi értelme nem volt 2-1 spirálnak megcsinálni, mert akkor az igazi, ha van mellé egy 3. spirál, amit lehet kombinálni ennek a dúsítójával :D Szóval nem újra vevős. Nem rossz, nem rossz, de nekem nagyok az igényeim :) ennek a hosszító végét hétköznapra ajánlom max. a dúsító végét pedig akár alkalomra is, de ahogy írtam, nem önmagában. a bajom még az vele, hogy ugyan nem igazán csomósodik, de kissé könnyen kenődik, illetve pici darabkákban potyog le estére, tehát mondjuk egy napi 8 órás munkaidőt nem bír ki... Lemosni könnyű, nem mondom azt sem, hogy nagyon kevés ideig tart, mert alapvetően ez így nem igaz, tulajdonképpen hosszan fent marad, de egy idő után pici darabkák potyognak belőle és száraz, picit nehéz szempillákat okoz. Tehát nem is tudom megadjam-e a 4-est neki, de megadom, mert hátha csak kicsit még be kell járatni... Illetve lehet hogy nekem nagyok az igényeim :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

HontiAgi

2016. május 8.

Csak egy gyors első benyomás lesz, később még frissítem a tapasztalatokat, ha jobban összeismerkedtünk. :)
Eddig elég vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. A hosszabbító része egynek jó, diszkréten vonja be a pillákat. Mivel nekem alapból nagy szerencsém van a sötét és hosszú szempilláimmal, a hosszabbító hatása alig érződik, viszont látszik, hogy van rajtuk valami. Szebbek egy kicsit na :D
A dúsító része a flúgos futam inkább, ami miatt a vegyes érzéseim vannak. Fogalmam sincs hogy csinálja, de amíg az egyik szememen szépen dúsított, a másiknál olyan brutálisan összetapasztotta a szempilláimat, hogy csak pislogtam. Amitől persze a fele festék a szemem alatt kötött ki. Konkrétan három nagy szempillacsomóm lett, mint az anime karaktereknek szokott lenni.
Baromi sokat vesz fel, ez remélem később, ha egy kicsit sűrűsödött, magától megoldódik.
Egyelőre egy hármas, mert a hosszabbítás jó-jó de nem hűha, ez a csomósítása viszont borzalmas. Ja és ha csak a kis kupakot tekerem le, az szerintem nem esik túl kézre.

UPDATE:
Második kör: a hosszabbító része tényleg működik...még nálam is. Olyan szemöldöksöprögetős effektet kreált. :D Viszont kicsit úgy érzem, mintha megerőszakolná a pilláim, annyira bekeményednek tőle. :/ és pont emiatt a keménység miatt lehetetlen száradás után több réteget felvenni, akár hosszabbítót szeretnék még, akár dúsítót. Marad a 3*

újabb UPDATE:
ez egy nem... egy egyre nagyobb NEM. még mindig semmi változás, ugyanúgy kényszerzubbonyként nehezedik rá a pilláimra. köszönöm, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

UPDATE:

újabb UPDATE:

Macscafe

2015. november 26.

Nem vártam túl sokat tőle, el sem tudtam képzelni, hogy lehet egy kefével kétféle hatást eredményezni ilyesféle módon. Hatalmas pozitív csalódás! Könnyű a használata, szépen ívelt, hosszú és dús pillákat eredményez, egész hamar szárad, de utána sem pereg le. Élénk fekete, tehát jó a pigmentációja is. Kísérleteztem a rétegezhetőségével is, ami nem igazán jött össze, de lényegében nem is arra lett kitalálva. Részemről remek szolgálatot tett, másnak is merem ajánlani! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Adri95

2015. október 26.

Nagyon imádom, és egyben nagyon jó :)
Én együtt használtam a kettőt és maximálisan meg voltam vele elégedve. :)
Ha úgy van még biztosan veszek egyet..Mindenkinek bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Nagyon imádom, és egyben nagyon jó :)
Én együtt használtam a kettőt és maximálisan meg voltam vele elégedve. :)
Ha úgy van még biztosan veszek egyet..Mindenkinek bátran ajánlom :)

petra91

2015. augusztus 6.

Nekem a dúsító "funkciója" vált be. Alapjába véve jó kis spirál, csak egy kicsit túl sok festéket vesz fel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol