Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gina19, Módosítva: 2016. április 22.

Lelőhely:   tanácsadónők

Drámai hangsúly, intenzív szín, káprázatos hatás szempilláin. Az optikailag extrém hosszú és dús2) hatást nyújtó szempillaspirál innovatív applikátorának köszönhetően csodásan íveli az alsó és felső pillákat, hangsúlyosabbá teszi azok megjelenését.

bran65

2018. január 4.

Nagyon szépen hosszabbít, viszont nekem egyáltalán nem lettek dúsabbak tőle a szempilláim. A legnagyobb bajom pedig az volt vele, hogy nagyon vizes az állaga, így szinte minden alkalommal összekentem a szemhéjam ami a reggeli sietségben pláne nem a legelőnyösebb. Elhasználtam, és összességében szép volt az eredmény, de nekem ez csak 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

scintilla

2018. január 4.

Barátnőm tanácsadó,tőle kaptam. Nekem tetszik,jó a keféje. Drága lenne nekem, ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

danyadi77

2017. november 11.

Kedvenc Oriflames spirálom. Inkább hosszít, mint dúsít, pedig nekem az utóbbira nagyobb szükségem van, de mégis szeretem. Jó a keféje, szépen, egyenletesen viszi fel a festéket. Könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni. Akciósan szoktam venni, úgy az ára is elfogadható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

lassugepard

2017. augusztus 2.

Az előttem leírt jó tulajdonságai mellett én egyetlen dolgot nagyon nem szeretek benne: nagyon lassan szárad. Ebből kifolyólag az első pislogás után ott van a szempilláim lenyomata a szemem felett. Persze könnyen ki lehet javítani, és száradás után már tényleg nem kenődik. Illetve még egy kisebb problémám van vele, hogy nehéz lemosni, de ezt a kétfázisú micellás vízzel meg tudtam oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

802058

2017. július 31.

közepes spirál, Akciósan jó az ára. Nem pörög le, de nem azt hozza amit keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Csebix

2017. július 29.

Háát...nekem nem igazán vált be. Nekem nagyon összetapasztja a pilláim,egy rétegben nagyon semmit nem csinál, kettőben pedig már borzasztó póklábas.. egy másik szempillaspirállal együtt elhasználgatom, de már alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

kdorci

2017. július 26.

Nagyon szeretem, pont jó a keféje, hosszítja a szempilláimat. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Nagyon szeretem, pont jó a keféje, hosszítja a szempilláimat. Ajánlani tudom.

lengyelvirag

2017. július 7.

Imádom ezt a szempillaspirált, nagyon szép hosszú szempillákat lehet készíteni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

illesbb

2017. július 5.

Szép hosszú pillákat lehet vele csinálni. Néha egy kicsit sok festéket vesz fel, de nem vészes. A keféje is tökre tetszik, jól lehet vele dolgozni. Eddig nagyon bejöttek az Oriflames spirálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

rk98

2017. június 11.

nem dusit, de kitunoen hosszit. tobbszori hasznalat utan is szep fekete marad, nap kozben nem potyog le, nem mosodik el. szettben rendeltem szempilla gondoritovel es szemceruzaval csupan 1500 forintert szoval igy meg jobban megerte. csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.