Oriflame

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bambusz09, az összetevőket feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Illuskin alapozó könnyű, szaténos textúrája természetes fényt nyújt. SPF 20.

HaloLight Technology a tökéletes és ragyogó bőrért. Tökéletes fedés a friss, természetes hatásért. Olajmentes formula, fénymentes bőr.

Puffancs007

2021. március 2.

Életem egyik legrosszabb alapozója....nagyon fehér a bőröm és direkt a legvilágosabb árnyalatot rendeltem de még az is sötét volt, plusz nagyon nehezen lehetett eldolgozni az egységes fedés érdekében az arcomon. Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

zdoreebaba

2020. november 10.

Meglepően gyorsan elhasználtam. Nyári alapozóm volt. Porcelain, legvilágosabb árnyalatot használtam. Fedése, tartóssága, állaga, mindene tökéletes volt számomra. Könnyű volt eloszlatni, szépen fedett és tökéletesen lehetett rá dolgozni a púderrel, a pirosítóval, highlighter-rel. Egyszerűen zabálta magán a különböző plusz anyagokat. Ez nekem lett kitalálva! Kifogástalan olcsóbb árkategóriájú alapozó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Annuss

2019. október 7.

Tökéletes a színe, nem pattogok ki tőle és még tartós is! Nagyon sokáig elég, és nem oxidálódik. Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 7.

jane79

2019. május 10.

Ezt az alapozót is próbáltam már, jól eldolgozható, meg vagyok vele elégedve. Érdemes megrendelni, sokszor szokott lenni akciós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

Dia82

2019. április 14.

Nagyon jó, egyetlen alapozó amit elvisel az érzekeny bőröm, többi mind csipi de ez bármeddig rajta van nem irritálja, sőt mintha nyugtatná is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Macska27

2018. július 30.

A Light Ivory árnyalatot kaptam ajándékba, ami jól illeszkedik a világos bőrömhöz.
Könnyű eloszlatni, szép egyenletes a végeredmény, jól fedi az apróbb bőrhibákat, építhető.
Elég tartós, most kb. 14 óráig volt rajtam egy esküvőn, viszont 1-2 óra alatt a homlokom és az orrom durván át fényesedik, hiába fixálom púderrel...
A korpás-szeborreás bőröm viszont nagyon nem szereti, ugyanis használata alatt eltömíti a pórusaimat és mindig megjelenik egy pár pattanás és fájdalmas komedó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

HNReni

2018. július 4.

Egyszer próbáltam. Könnyű eloszlatni, kényelmes a viselete. A fedése közepes , de építhető. Nem ad nehéz bőr érzetet. Korrektorral együtt tökéletes. Tartósságát tekintve elég tartós. Nekem csak a homlokom fényesedett át napközben, de púderrel korrigàlható. Összességében szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

LunaFlor

2017. november 7.

Azért kap 3 csillagot, mert nagyon szépen illeszkedik színében a bőrömhöz és amikor kopik - mert hogy durván kopik! - azt legalább becsülettel teszi és nem undorító módon. A porcelán változat van meg, kellemes bézs túnusú, nagyon egészséges arcszínt kölcsönöz. DE igazából ennél ki is fújnak az erényei. Ha reggel felteszem, estére nem sok lemosni való marad. Bár nem high end alapozó, de azért kissé otromba módon csücsül a bőr felszínén, ahelyett, hogy belesimulna. Csodával határos módon, nem lesz nagyon "cakey" ennek ellenére sem és még csodásabb módon némi púderes fixálás után egészen tűrhető. A fedése max egy közepes intenzitásig építhető, viszont szép egységes. Az egyetlen gondom, hogy ebben az árkategóriában találkoztam magasan jobb alapozóval is, ennek tényleg csak a bőrszínemhez tökéletesen passzoló színe az erénye, ami azonban abszolút egyéni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

moni92

2017. november 1.

Természetesen hat, nekem a problémás bőrömre kicsit kevésnek bizonyult a fedőképessége.

Cintia9

2017. szeptember 27.

Nehéz találnom nekem való alapozót mivel eléggé világos bőröm van ha találtam is az nagyon irritálta a bőröm így mikor kipróbáltam ezt és láttam nem 2 árnyalattal sötétebb a bőrömnél és irritálni sem irritálja nagyon megkönnyebbültem. Tökéletes fedése van nem kell egy nap kétszer feltennem az arcomra és észrevenni se lehet hogyha használom. A konyhában nyáron a 40 fokban sem izzadtam le így ő egy új családtag lett a sminkjeim között.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag