Oriflame

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Ada6200, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Vigye fel a Körömlakkalap és Fedőlakkot a körömlakk alá, majd a körömlakk száradása után fölé. Megakadályozza a köröm elszíneződését és tartósabbá teszi a körömlakkot.

Tartósabbá teszi a körömlakkot akár 3 nappal.

Nikol004

Korcsoport: < 18
2019. június 25.

Lassan szárad, és nálam nem lesz tőle sokkal tartósabb a végeredmény, ebből a szempontból szinte teljes pénzkidobás. Azonban, nagyon szép fényt ad a lakknak, ezért megér 2 csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 25.

Heni223

2019. március 20.

Hosszan tartóan fed és szépen kiemeli a lakkjaim árnyalatát, az ecsete pedig nagyon könnyen kezelhető, nem szárad rá a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

mandala77

2017. november 16.

Néha alapnak is használom, de fedőként minden lakkozás alkalmával felkerül. Amellett, hogy szép fényt ad, valóban sokkal tartósabbá teszi a lakkot, egy hetet simán kibír lepattogzás nélkül. Szeretem az ecsetét is, jól lehet vele teríteni. Valóban kissé folyékony, de legalább nem sűrűsödik bele az üvegbe néhány használat után, mint féltestvérei (lásd az Essence).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

prinszepsz

2016. december 2.

Miután kivonták a forgalomból azt az Essence alaplakkomat, ami szuper volt, nem nagyon találtam normálisat ami legalább 5 napig tartós. Na de most! :) Kicsit hosszabb ideig szárad, de nem zavar. Meg vagyok vele elégedve, ha kifogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

tothbernadett

2016. október 20.

Nagyon szeretem! Alapként használom, így kb. háromszor tovább bírja a körömlakkom a strapát. Gyorsan szárad, jó az állaga, könnyű szépen felvinni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

jampiangel

2016. október 11.

Borzasztó lassan szárad, de nagyon jó eredményt lehet vele elérni, alap és fedőlakk formájában használva 8 napot bírt vele egy Essence körömlakkom, pedig csak két nappal később kentem rá a fedőt. És akkor is csak azért mostam már le mert untam a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

bettireka

2016. szeptember 27.

A használatával egy hetet kibír a körömlakk lepattogzás nélkül, túléli a mosogatást, hajmosást, gumikesztyűben dolgozást. :) Ezenkívül nekem úgy tűnik, bár még csak egy lakkal próbáltam, hogy a színes lakk szebben eloszlatható rajta, kevésbé csíkozódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Enne

2016. július 18.

Tökéletes! Már egy ideje megvan, és mindig használom fedőlakként, újabban pedig alapként is. Addig alapvetőnek tartottam a tudását, amíg nem rendeltem meg az Avon-os változatot (Gel Shine), és tapasztaltam, hogy az valami borzalmas végeredményt nyújt. Tehát ez a lakk marad az adu, ha azt szeretném, hogy nagyon-nagyon sokáig tartós maradjon a szín és egyenletes a körömfelszín. Profi! Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

katinkapls

2016. július 3.

Lassan szárad, de a végeredményért megéri. Tartósabbá, fényesebbé teszi a körömlakkot. Szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Alicee4

2016. április 18.

Egy szó: IMÁDOM! Az ecsetével nagyon könnyű dolgozni és segítségével még egy hét után is szépek a körmeim, nem pattog le. Egyetlen negatíva, hogy elég folyékony, de ez a többi jó tulajdonsága mellett eltörpül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)