Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: leba, Módosítva: 2016. augusztus 31.

Kiszerelés:   1,3 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A szem természetes szépségét kiemelő, selymes textúrájú, por állagú szemhéjárnyaló intenzív pigmenttartalommal, csillámló árnyalatokban. Könnyen kenhető, rétegezhető, így diszkrétebb és intenzívebb hatás is elérhető vele. Könnyű fedést nyújt, egyenletes felvitelt tesz lehetővé.

5 színben kapható

Hiuz

2019. július 24.

A zöld és a lila árnyalatot vettem meg korábban, ma próbáltam ki először. Nagyon porzik, de ezt még elnézem neki, viszont másfél (!) óra után semmi nem látszik a szemhéjamon! Eltűnt. Szeretem az Oriflame termékeit, de az utóbbi időben a szemhéjárnyalókra nem nagyon feküdtek rá, ez teljes pénzkidobás volt. 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

zfruzsi

2019. március 6.

Egy barackos árnyalatom van meg ebből a kollekcióból, de nekem nem fekszik ez a por állag sem egyrészt, de ezen még túl tudnék lépni, ha imádnám a hatását, de azt sem imádom. Húzhatnám, de felesleges: sokkal jobb szemhéjfestékek vannak ennél akár még olcsóbban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

lassugepard

2018. január 21.

A Peach twinkle árnyalat van meg. A barackos szín felvíve alig látszik, inkább csak intenzív fényt ad, de az nagyon szép. Mivel nagyon aprók a csillámok, gondoltam kipróbálom highlighternek is, és azóta szinte csak erre a célra használom. Ha nem esik túlzásba az ember, nagyon szép lesz az eredmény. Én a tetejébe mártom az ecsetet, így csak kevés kerül rá, és azt is leütögetem. Nem a legtartósabb, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Ancsibaba1993

2017. február 5.

Megvettem a mentazöld árnyalatot. Sajnos. Egy kis rutinnal nem nehéz a felvitele,viszont rétegezni kell elég sokat,és bizony nem marad a helyén,lepereg napközben és az orcámon köt ki. A szìne szép mikor felkenem,de nap végére eltűnik,elszökik. Nem használtam sokat,tovább ajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

kovacsliliii

2016. november 27.

Kb. 1000 ft-ért vettem még a peach twinkle árnyalatot és imádom!! Felvitelnél kicsit potyog, de én a szememet szoktam először megcsinálni, szóval ez nem okoz gondot. Nagyon pigmentált, nem kell sokat használni, sokáig elég lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Misty

2016. október 21.

A lilát szemeltem ki, nagyon tetszett mind katalógusban, mind élőben a színe. A jó tulajdonságai felsorolása nagyjából itt véget is ért. Ahhoz képest, amit tud, nagyon drága, 1-2 óra után összegyűlik a ráncokban még úgy is, hogy használtam hozzá alapot. Természetesen a színe is jelentősen fakul az idő előrehaladtával. Biztosan nem venném újra, pedig meg voltam győződve róla, hogy nagy szerelem lesz. Csalódott vagyok :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Emolliensek: Dimethicone, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, Manganese Violet / CI 77742, CI 77491, CI 77499, CI 77492, CI 42090, Chromium Oxide Greens / CI 77288, FD&C Red 40, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.