Oriflame

Ár:   2099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rainbowgirl14, Módosítva: 2018. augusztus 7.

Ár:   2099 Ft
Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

A pigmentekben gazdag szemhéjtus 2 az 1-ben applikátorának köszönhetően vastagabb és vékonyabb kontúr megrajzolására is alkalmas. Használata egyszerű, formulája gyorsan szárad, nem kenődik el. Hatását egész nap megőrzi.

Kinga023

2020. december 9.

Az ecset része borzasztó. Nem lehet vele vékony vonalat húzni, ha 2 rétegben akarod feltenni lemorzsolódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Gabikaa9

2020. július 9.

Szuper kis szemhéjtus, szép ívet lehet vele festeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

Szuper kis szemhéjtus, szép ívet lehet vele festeni.

Zsaklin09

2019. május 21.

Régóta az egyik kedvenc szemhéjtusom. Igaz, hogy nem vízálló, de ettől függetlenül elég tartós. Nagyon szeretem benne, hogy matt a finishe, és a ferde végű ecsettel vastagabb vonalat is lehet vele húzni, ami nekem nagyon praktikus, mert viszonylag vastag tusvonalat szoktam rajzolni. Gyorsan szárad és nem kenődik, egy rétegben bőven elég felvinni, mert brutál pigmentált. Az ára is nagyon megéri, és rengeteg van benne, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

QueenOfDisaster

2019. január 19.

Meglepően jól működik. Használom már pár hónapja és -bár először furcsa volt főleg mikor nagyon vékony vonalat akartam húzni- tényleg nem olyan nehéz használni. Fent is marad egész nap a szememen mindenféle plusz termék használata nélkül és eléggé pigmentált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Vitaminok: Panthenol