Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guapa, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Ultra Glam Eau de Toilette egy hódító illat. A grépfrút zamatos aromája, a heliotrop és a vanília érzékisége teszi igazán nőiessé és vadítóvá az illatot.

Echan

2017. augusztus 16.

Leginkább vaníliás, vattacukros illata van, a többi illatjegyet teljesen elnyomja. Téli hétköznapokon megfelelő, de újra nem veszem. A tartóssága közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Vizililiom

2017. március 21.

Nagyon édes, vaníliás illat. Télen szívesen használtam, most már túl tömény, igazi téli illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

angelina69

2016. december 11.

Egyszer ezt is próbáltam. Nekem túl tömény vanília volt, egy kis citrusos beütéssel. Valahogy nem volt átmenet, csak tömény édesség.Nem igazán fogyott. Bár az üvege tetszetős, én azért megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 11.

Cintia04

2015. október 7.

Szeretem az illatát kis finom, lágy édeske illat igazi hideg őszi, téli időkre szerintem akkor tudd ő igazán kibontakozni. Mint mondtam édeske de nem az a cukorka felhő amitől menekülve futnál hanem szó szerint édeskés de mégis van benne valami kis üde vonal, lehet a grépfrút élre tőr, rajtam legalább is. A szekrényembe ott bujkál a kis kedveske és várom az igazi hideget amikor igazán tesztelhetem. Volt 1-2 nap ami hidegebb volt 7-8 fok akkor elővettem az illata a hidegben nagyon finom, bújós illat lett és mégsem émelyegtem tőle, hanem szó szerint meglepett, hogy wau ez igen oriflame-hez képest ki tett magáért maga az illat. Tartóssága nekem az csak max 3 csillagocska mivel addig kibírja míg munkában vagyok finoman átkarol velem van de mire hazaérek úgy dönt, hogy elhagy.:( pedig maga az illat nem volna rossz. Őszi, téli szépség mindenképpen a jó hideget szereti.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 7.

Ygritte

2015. július 30.

Évek óta kedvenc parfümön,sajnos már egy ideje nem láttam katalógusban ezért még mindig keresem az utódját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

madaka

2014. június 9.

Sokkal többet vártam ettől az illattól!Olyan semmilyen, könnyen felejthető illat. Nem bontakozik igazából ki belőle egyik összetevő sem. Nem venném újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 9.

Orsyna

2013. szeptember 18.

barátkozom az illattal szürke hétköznapokon, magamra löttyintettem először megcsapott valami szúrós majd édes lett vaníliás.Nem rossz hangulatjavítónak is jó.:)
Hűvösebb időben jobban működik úgy már nem túl édes inkább púderes és vattacukros amúgy egy kis melegség plusz adalék hiányzik belőle, de amúgy a pasik szeretik ezt az illatot.Csajos fiatalos illat.:)
Egyre jobban tetszik magamon ez a mennyei illat,jó volna ha akciós lenne akkor tutira rácsapnék az üvege is tetszik,modern és egyedi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

DalmiDalmiDalmi

2013. augusztus 4.

Illatmintám van belőle, maga a folyadék szép levendula színű. Nem fullasztó, de édes, frissen kisült torta illat, angyalibbá és ennivalóbbá válni akaró hölgyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Lolkabolkaa

2013. április 21.

Nagyon jó illata van, nagyon megszerettem. Az a baj vele, hogy hamar elszáll az illata és elfelejtem, hogy reggel magamra fújtam. Nem túl tartós..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

anita84

2013. március 9.

Én még nem vásároltam meg,de megfogom az biztos.A katalógusban szagoltam,de nagyon bejön az illata.Remélem a tartóssága is hosszútávú!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Benzyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 60730, FD&C Red 40
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.