Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tartós hatású szemhéjárnyaló, amely nem csomósodik össze a szemhéjon. Applikátora egyszerű felvitelt tesz lehetővé. Csillogó textúrája és természetes tónusú árnyalatai kiemelik és megszépítik szemeit.

nvfanni

2016. február 3.

A rózsaszín árnyalat van meg nekem, de nagyon nem szeretem,. Felkenem, és néhány órán belül beleül a szemhéjráncokba. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

mariann25

2015. május 1.

Tetszik is meg nem is! Az applikátorral szerintem nem lehet szépen eldolgozni, nagyon sok jön ki egyszerre! Ha megszárad, egészen tartós, de nehéz eltávolítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Adnilem

2014. június 3.

A sand shimmer, a golden green és a bare pink árnyalat van meg belőle (a többi is tetszett, de mindig hiánycikk... ) A sand shimmer tetszik a legjobban, szép semleges árnyalat, de a pink sem az a csúnya babarózsaszín, vállalható színe van. :) A golden green egészen sötét zöld, de nagyon szép az is. Az applikátor használhatatlan, arra jó, hogy húzok vele egy csíkot és szétkenen az ujjammal. Nem is tudom milyen applikátor lenne jó ehhez...Maga a festék krémes és elég tartós, alap nélkül is sokáig bírja.

Szóval a benne lévő festék tetszik, a felvitele az nem, így kap egy 3-mast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

Szóval a benne lévő festék tetszik, a felvitele az nem, így kap egy 3-mast.

manitia

2014. április 22.

Ez borzasztó. A fehér és a zöld van meg, itteni vélemények alapján vettem két félét. Iszonyatosan csillognak...mindenhova jut. Számomra sajnos használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

skorpió

2013. július 4.

A fehér/ ezüst színű van meg. Hasonló applikátorral már találkoztam más terméknél, nekem akkor sem jött be. Ami bevált, hogy pöttyintek a szemhéjam közepére egy kis mennyiséget, majd az ujjammal eloszlatom. Tényleg elég belőle egy pici pötty, mert nagyon jól pigmentált. Az esetleges felesleget fültisztítóval, vagy akár kézzel is szépen le lehet törölni. Több árnyalat felvitelekor ezzel kezdek, majd óvatosan satírozok a szemem sarkában. Nem kenve, inkább finoman ütögetve viszem fel, ha a másik por állagú. Tartósságával meg vagyok elégedve, nem csomósodik, még a nagy melegben sem mászkál, és ha ez az alap, akkor felette a por lerobbanthatatlan!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

Besszi

2013. január 24.

Valóban sok kell belőle, és elég zsíros hatású, bár én a sima por szemhéjfestékekhez vagyok szokva. Ettől függetlenül én szeretem. Valamilyen szürkés színűm van, sokáig elég lesz. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

bandita

2012. december 11.

Nem vagyok elégedett. Tegnap sminkeltem először a gondosan kiválasztott színnel, és sikerült olyan élethű, felszívódófélben lévő hematómát varázsolni vele a szemhéjamra, hogy öröm volt vele megjelenni emberek között :(
Ennek oka valószínűleg abban rejlik, hogy túl sok, és túl trugymósan hatalmas adag nyerhető ki az applikátorral, ami aztán simán elszabadult a kezelt felületen.
A két csillagot azért kapja, mert tartós volt, nem csíkosodott a zsírosodó szemhéjamon és ezt kevés termék tudta eddig számomra nyújtani. Ez azonban nem vigasztal..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 11.

farkash82

2012. november 20.

Vegyes érzelmeket táplálok iránta. Amit kaptam az össze volt csomósodva, az aplikátorral egyszerre egy csomó festék jött, így csak kézzel tudtam elsimítani. Több rétegben lehet felvinni. Az első rétegnél nem látszódik a színe rendesen csak a csillám, így 3 rétegben muszáj felvinni, hogy látszódjon a színe, de így egy kicsit túl vakolatosnak tűnik a szemhéjon. Azért a tartóssága jó meg az erős csillámos hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

amyesther

2012. október 22.

A Sandy Brown nevű árnyalat egy igen szép, csillogó világosbarna festék. Közepes a pigmentáltsága, mondjuk hamar szárad. Rétegezni is lehet, vagy elkenni egy másik színbe, árnyalatba. Nem szárít. (ez lényeges)
És nincs kellemetlen szaga. Piros pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 22.

És nincs kellemetlen szaga. Piros pont.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.