Oriflame

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 27.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tápláló hatású alapozó bogyós gyümölcsökből és joghurtból nyert kivonattal. Hibátlan bőrfelszínt eredményez.

Viki0805

2017. május 10.

Nem is tudom miért az Ivory színt választottam a világos bőrömre, szerintem nagyon benéztem.. :D Szóval jelenleg sötét is, emellett pedig gyenge fedésű, olajosabb alapozó. Némi színt ad így az arcomnak, mivel elég vékonyan is el lehet kenni, de inkább nálam is csak vésztartalék. Ilyen áron a semminél legalább jobb. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

Evelin123

2017. január 9.

Bár tulajdonképpen csak vésztartalék itthon, én kedvelem ezt a kis alapozót.
Elég folyós, olajos állagú. Számomra könnyű eldolgozni , a fedése gyenge közepes, de akinek nincs sok bőrproblémája, annak ez is elég.
Az illata nekem nem jön be, de kapható extra világos árnyalatban is, ami pozitívum, mert az én hófehér bőrömhöz ritkán találni megfelelőt.
Talán túl világos is, elég sápasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Bár tulajdonképpen csak vésztartalék itthon, én kedvelem ezt a kis alapozót.
Talán túl világos is, elég sápasztó.

dabole

2017. január 5.

Közepesnél kevesebb fedéssel, csíkozódással, és telefonra telepedéssel boldogít, de még mindig nem találtam ilyen világos alapozót, ami ennél jobb, esetleg olcsóbb, vagy ilyen árkategóriájú lenne. Szóval én maradok mellette, de azért duzzogok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

kitti9797

2016. szeptember 20.

Haha :D Régóta keresek ilyen világos alapozót, és végre megtaláltam. Csakhát az örömöm hamar elment, mikor elkezdtem használni. Kipattogok tőle szépen, és elég folyékony is, a pattikat meg el se tüntet. Az illata viszont tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

szansza0518

2016. július 30.

Én egyáltalán nem szeretem. A legvilágosabb árnyalata van meg, ami még jó is lenne , ritka az ennyire világos alapozó. Valószínűleg ez az egyetlen előnye,mivel fedése szinte nincs, eléggé híg ,így a használata is nehézkes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 30.

enikoo97

2016. június 21.

A legvilágosabb szín van meg nekem, ha jól emlékszem nem valami sok árnyalata van talán 1-2 és ezért választottam a legvilágosabbat.
Magában nekem nem jön be ,sem az állaga sem a színe.Én sötétebb alapozó kivilágosításara használom.Ára jó mivel olcsó ,de nem is lehet tőle olyan sokat várni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Pinduri

2015. november 8.

A legvilágosabb árnyalat van meg, ami tökéletesen passzol is a bőrszínemhez, mivel nagyon világos rózsaszínes az. Az első olyan alapozó, amitől végre nem sárga a fejem. Nálam a fedése közepes, de nem is kell több. Szépen egységesít. Alkalmakkor használom, nem nehéz, könnyű viselni. Nem fényesedek ki tőle, púdert nem használok fölé. Egyetlen hátránya, hogy a telefonom mikor telefonálok olyan marad :D de ezt leszámítva jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Kynee

2015. szeptember 8.

Van egy szinte bontatlan a dobozkámban, amit valamiért annak idején elsüllyesztettem a legmélyére és vettem helyette egy másikat. Most megláttam itt a krémek között és kíváncsi lettem, miért is került oda. Elég gyorsan rájöttem: pár perc után annyira viszketek tőle, hogy rohantam lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

vikcs

2015. augusztus 13.

Anyukámtól kaptam,ezért még nem dobtam ki. Pedig ott a helye. Nyáron elviselhető,viszont csak az egységes szín miatt,máskülönben semmit nem ér. Igaz,nekem eléggé problémás bőröm van, a fedése 0. Túl híg állagú, az egyetlen pozitív benne, hogy az illata finom. Vészhelyzet esetén használom. Szerencsére lassan kifogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

felicity

2015. február 21.

A legvilágosabb árnyalat van meg belőle, a fedése közepes, a bőröm kicsit zsíros lesz tőle, de megfelelő sminkalappal tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 21.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.