Oriflame

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: Ninna, Módosítva: 2017. július 9.

Kiszerelés:   3,5 ml
Lelőhely:   tanácsadónők

Szityike

2017. április 6.

A LEGJOBB TUS, amit használtam. (És nem csak ezt próbáltam... :D) Közel 8 éve használom ugyanezt a márkát, főként a feketét, de volt szürkém, kékem, barnám és zöldem is belőle... Egyszerűen csodás vele dolgozni és profi tusvonalat lehet vele húzni. Nagyon remélem hogy sokáig lehet még kapni ezt az Oriflame- nél, mert bár betáraztam belőle vagy 4-et, azért a mindennapos használattal fogy is belőle és nagyon nem tudom elképzelni a sminkem nélküle... :D
Akár vékony vonalka, akár vastag, erőteljes smink is készíthető vele, szuper folyékony és az ecsetje is pont megfelelő hosszúságú (nem túl hosszú, de nem is túl rövid)- egyszerűen TÖKÉLETES!!!
A nap végéig szépen fent marad alap nélkül vagy alapozóval együtt használva is, csak a tusvonal végét könnyű elkenni egy- egy kézmozdulattal síráskor vagy ilyesmi... de ilyenkor melyik tusvonalat nem?
Kezdőknek vagy profiknak is ajánlom!
Az ára nem utolsó sorban szenzációs- én akcióban szerzek be több darabot is belőle, de teljes áron is nagyon megéri! :)
Véleményem szerint minden mellette szól- én nem tapasztaltam hátrányát!
Örülök, hogy már több, mint 7 éve segít a sminkelésben... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Kezdőknek vagy profiknak is ajánlom!
Véleményem szerint minden mellette szól- én nem tapasztaltam hátrányát!
Örülök, hogy már több, mint 7 éve segít a sminkelésben... :D

romsicsbori

2017. január 5.

Életem első szemhéjtusa volt. 7 éve kezdtem el használni, azóta mindig van egy a sminkkészletemben. Ezzel a kis tussal tanultam meg szép tusvonalakat húzni. A tégely egy jól pigmentált, mélyfekete festéket rejt. Az ecsete kézre áll (de csak ha rajta van az összekötő elem). Tartós volt, nem kenődött szét, nem mászott fel a szemhéjam felső részére. Ha 3-4 éve írtam volna ezt a véleményt, valószínűleg ököllel verném az 5*-ra kattintva az egeret. Sajnos nem tudom miért, de az utóbbi években észrevettem, hogy gyakorlatilag lemorzsolódik a szemhéjamról. Használat után egy-két órával berepedezik és kis morzsákban angolosan távozik. Lehet, hogy a bőröm is változott az évek során, de van egy olyan érzésem, hogy a festék minősége is romlott. Viszonylag rövid időn belül nagy csomók jelennek meg a festékben, pedig a lezárásra is odafigyelek. Eleinte rajongtam érte, és évekig nem voltam hajlandó mást kipróbálni, de most már átpártoltam más márkákhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

isehreT

2016. november 8.

Szép a színe és tartós is. Egy egész napot is kibír. Szerintem az ecsete is nagyon jó, könnyen lehet vele vékony vonalat is húzni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

encibajbi

2016. július 12.

Szeretem, mert könnyű használni, gondolkozom, hogy újravegyem-e. Az összetevőkkel van problémám, azt hittem az Oriflame jobban odafigyel erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

katuus15

2016. május 1.

Nagyon szép, tartós és nagyon pigmentált. Az ecstével is könnyű dolgozni! Az eddigi legjobb tus amit kipróbáltam!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

tokfejessi

2016. január 28.

Elképesztően béna vagyok sminkelésben, csupán egyetlen egy dolog megy: a szemem kihúzása tussal, de az profi módon. 16 éves korom óta csinálom, szóval van benne rutinom bőven. Viszont ezzel a tussal tudom a legszebb, legegyenesebb vonalakat húzni. A tartósságával sincs problémám.
Általában kettő van otthon belőle, a fekete csatlakozó mind a két oldalán, így számomra jóval egyszerűbb a használata.
Nem hiszem, hogy mostanság lecserélem másra, nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Nem hiszem, hogy mostanság lecserélem másra, nekem bevált!

tunde88

2015. október 31.

Egyik kedvenc termékem. Nem mosódik el, kicsit párásabb időben sem, egész nap tart, míg le nem mosom. Vékony ecsete miatt (is) nagyon szeretem, mert néha olyan hangulatban vagyok, hogy elég egy vékony húzás is :) De lehet vastagra is húzni a vonalat. Szeretem.
Többnyire feketében rendelem (rendeltem), de a kéket is kipróbáltam (még mindig van). Kis mérete ellenére sokáig tart. Tényleg olcsó, és az árához képest nagyon jó.
Én is azt sajnálom, hogy az utóbbi időben nem látom, és az az érzésem, hogy már nem is lesz, pedig tényleg nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Nyufika

2015. szeptember 22.

Életem első tusa, a fekete és barna színű van meg. Évekkel ezelőtt vettem, csak időnként használom, még mindig van benne és azóta sem száradt be. A színükkel és állagukkal elégedett vagyok, de nekem az ecset szála túl hosszú, így eltartott egy ideig mire kitapasztaltam hogyan húzzak vele tökéletes vonalat. A tartóssága nekem változó (lehet hogy időjárás függő, nem tudom) van amikor egész nap a helyén tud maradni, és van amikor nap végére megfakul és lepereg a szememről. Első tusnak nem volt rossz, de én szeretnék kipróbálni zselés tusokat is ha majd ez elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

littleblondie

2015. szeptember 10.

Kétbalkezességemnek hála a tusvonal húzás számomra rémálom...de ez a kis drága nagyban megkönnyíti az életemet. Könnyű vele dolgozni, még az olyan szerencsétleneknek is,mint én :D A tartósságával is teljesen elégedett lehetek, az éjfekete színét pedig imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Catcatcat

2015. július 4.

Szeretem, mert teljesít mindent amit egy szemhéjtustól elvárok: nem kenődik el, fixen megmarad, egyszerű a használata, gyorsan szárad, szép intenzív színe van, könnyen lemosható és a kis kiszerelése ellenére nehezen fogy, pedig már lassan egy éve megvan és igaz nem napi szinten, de viszonylag gyakran használom.
Szóval összességében ez egy szuper termék <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Szóval összességében ez egy szuper termék <3

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Triacontanyl PVP, Caprylyl Glycol, Glucose
Vitaminok: Panthenol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

PVP 0 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.