Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

Jucuus

2018. december 1.

Meglepően jó szempillaspirál, nem kenődik el, nem potyog le, kèt rétegben nagyon szép ívet ad a pilláknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

fancsy666

2018. november 15.

Régi nagy kedvencem, szerintem 5 tubussal tuti elhaszáltam belőle. Akcióban sokszor 1000 Ft alatt hozzá lehetett jutni, és bizony számomra verte a neves márkák termékeit - nem csak árban, hanem minőségben is. Hatalmas pillákat tudtam vele készíteni, amik abszolút nem csomósodtak össze, szépen különváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

free

2018. szeptember 6.

Könnyű használni, nem maszatolódik, nem irritál, természetes nőies külsőt kölcsönöz. És, persze nem volt drága. Jó volt, kár, hogy csak volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 6.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Mikor még spiráloztam kedvencem volt. Kenterbe veri az összes piacvezető márka spirálját, pedig millió egyet kipróbáltam. Mesés pillákat varázsolt, nem potyogott, nem folyt és nevetségesen olcsó mindezekhez képest. Ha szempillaspirált kellene vásárolnom - annak ellenére, hogy nem fűztem hozzá hatalmas reményeket- biztosan őt venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Monitaaa83

2018. július 7.

Nagyon jó spirál! Akcióban 500 Ft-ért vettem, ennyiért tökéletes spirál! Hosszít, dúsít. Persze azota már nincs benne a katalógusban, vagy lehet átcsomagolták. Van Astor, Rimmel spirálom is, de ez sokkal jobb tőlük! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

alidak

2018. március 24.

Ez a 650 ft-os kicsike a drágább L'orealos spiráljaim is lekörözte,szépen megemeli, dúsítja és hosszabítja a pilláim. Igazi 'kövér' és nagy pillákat varázsol, amit én nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Karinaa

2018. március 6.

Igen valóban hosszabbá teszi a szempillákat, de semennyire sem göndöríti illetve hosszabbítja azokat. A megvásárlásakor szerettem mert tényleg hosszabb lett a szempillám, viszont más szempillaspirállal kellett kombinálnom. Sajnos rövid időn belül eléggé becsomósodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

milkasttar

2018. február 24.

Csak ezt használom.
Ez az a termék amit használni kell ahhoz hogy tökéletessé váljon. Az első héten még túl folyós , túl sok termék kerül a kefére, óvatosan kell vele bánni, viszon egy idő útán annyira "kiszárad" a festék,hogy iszonyű könnyű vele dolgozni
.Szeretem, mert tartós, minimálisan pereg, nagyon mély és szép színe van és mint ahogy a ermékleírásban áll optikailag dúsabbá teszi a szempilláimat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

Csak ezt használom.

Enne

2018. január 31.

Update 2018. 01. 31.
Kb. két hét masszív használat után eléggé "beszáradt" a termék ahhoz, hogy kényelmesebben lehessen vele dolgozni, most már nem tapaszt annyira, és picit dúsít is. Néha még kell a szempillafésű hozzá, de egész korrekt kis spirál. Egész nap fent van, nem kenődik és nem pereg jobban, mint jóval drágább katalógusos társai. Újra fogom venni és adok még egy csillagot!

2018. jan. 13.
Azért vettem, mert keresem az igazit. Az Avon Supershock-ja sem ugyanaz újabban, így alternatívákat próbálgatok. Az oriflame-nek van egy nagyon jó spirálja, a Volume Blast, ami bejött, de drágállom a teljes árat kifizetni érte, és épp nem árazták le, ezért ezt választottam helyette. Tudom, hogy nem egy kategória, de gondoltam, miért ne. Itt piszok jó véleményekkel találkoztam, a katalógusban pedig megvettek kilóra a spirálkefével, szuper dúsítást ígérve.
Nos, nekem a szempilláim hosszával nincs gondom, a dússáguk egy árnyalatnyival több tuningot kíván, ezért a dúsító spirálokat keresem inkább.
Első két használat utáni tapasztalatom a következő: a keféje más, mint amiket használni szoktam, nagyobb, pufi, de szintén tüskés, szilikon anyagú. Gondoltam is, biztos ennek köszönhető majd az extra dúsítás. Felvitelkor nagyon vizes hatású, összetapasztja a pillákat, olyan, mintha kb. 5-6 szállal rendelkeznék. Tehát dúsítást nem tapasztaltam. Az amúgy is valúszínűtlenül hosszú szempilláimat még hosszabbra varázsolta viszont cserébe, így elég mű lett az összhatás. Több rétegben is lehet viszont dolgozni vele, nem csomósodik az anyag, de persze még jobban összetapaszt. Könnyen kenődik a szemhéjunkra is. Szétválasztó fésűs eszköz használata kötelező utána.
Na de tisztában vagyok vele, hogy sok spirálnál megfigyelhető az eleinte vizes hatás, és néhány használat után a termék egy kissé "beszárad", majd teljesen más a hatása. Megvárom ezt, és update-elek. Egyelőre 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Update 2018. 01. 31.

2018. jan. 13.

breku

2018. január 21.

Otthon voltam, és húgom szempillaspirálját kértem kölcsön, ami történetesen ez volt. Nekem maximálisan bevált. Szépen szétválasztotta a szempillákat, nem volt rajta túl sok festék, így természetesnek is hatott (nem úgy mint néha az en Maybelline Lash Senstaional), úgyhogy be fogok ruházni egy ilyenre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0