Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fatime, az összetevőket feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Hat pompás árnyalatú ajakfény zamatos gyümölcs ízesítéssel.

Kiszerelés: 10 ml

margit17

2018. október 29.

A Sporty árnyalatot rendeltem meg belőle először, majd a Funky-t. Az első egy szép rózsaszín szín, nagyon szerettem. Tartóssága átlagos, állagra sűrűbb, viszont ragacsos. A Funky egy lilás árnyalat, mint kiderült nem igazán az én színem. Ez állagra folyékonyabb volt, viszont ugyanolyan ragacsos. Első szájfényeknek, gyakorolni jó, szerettem is használni őket, ezt suliban is felkentem ha eszembe jutott, de újra már nem valószínű, hogy venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

bubilany

2017. november 22.

Nem emlékszem már a nevére, de nekem a banános illatú volt meg :D nagyon banánillat fanatikus vagyok, így ez nagyon tetszett, de ettől eltekintve egy nagyon ragacsos dolog volt, nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Fleur

2014. június 11.

Nekem a Hottie, a Naughty és a Sweetie van meg. Nagyon szeretem őket, jó az illatuk, szép a színük, gyümölcsös az ízük, egyedül a kiszerelés nem tetszik. Jobb lenne ha lenne hozzá kis ecset, amivel fel lehet vinni, mert nagyon nehéz nyomkodni a miniatűr flakont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 11.

Anniee

2014. február 23.

Az illata nagyon finom, és az íze is, de több rétegben "szenvedem fel", nehéz eloszlatni. Az hogy ragad, egy dolog, mert minden szájfény ragad, szóval ez nekem nem probléma. A színe tetszik, a "sporty" árnyalat van meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 23.

zdoreebaba

2014. január 24.

Nekem a Funky (a képen balról az első) van meg. Egy kicsit lilás beütésű, viszont felkenve inkább halvány rózsaszínre emlékeztet. Szerintem ez egy átlagos, hétköznapi szájfény. Általában suli előtt szoktam belőle egy picit felkenni. Szépen mutat, csak nagyon szárítja a számat. Egyszer-kétszer elviselhető...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 24.

fanny homoly

2013. október 18.

nekem a citrom sargaban van meg enekem ossze tapadnak tole az ajkaim a z ill ata az jo de amugy nem nagy szam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

Szappan&Bubii

2013. július 29.

Én szülinapomra kaptam, és nekem az tetszik benne nagyon, hogy amikor a számon van, akkor az ajkaimnak életteli színe lesz. Egy picit csillog, de tényleg kissé ragacsos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 29.

pottyke77

2013. május 30.

A színük és az illatuk jó, de ragadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

A színük és az illatuk jó, de ragadnak.

solymosi.b

2013. május 2.

Hottie.... műeper illat és íz, ragad mintha cukor lenne a számon és inkább sötét rózsaszín, semmint vörös... de tartósnak tartós, le akartam szedni és az Istenért se jött le!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Orsyna

2013. március 4.

Naughty van meg, de már nem is lehet rendelni sajnos.Fincsi illat és szép a színe.!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Színezék. Piros.