Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   tanácsadónők

A paletta 8 krémes, könnyen kenhető, szaténos hatást nyújtó szemhéjárnyalót tartalmaz. Ideális kifinomultabb vagy drámaibb szemsmink kialakítására egyaránt. Az applikátor tartozék.

szatmari.mariann

2017. április 14.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem . Mindennapi sminkhez tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 14.

Ajándékba kaptam, nagyon szeretem . Mindennapi sminkhez tökéletes

lina54

2015. július 2.

Kb. 1,5 éve kaptam testvéremtől. Nekem nagyon megtetszett, nem mondom, hogy brutális színei vannak, de egy ha a szemhéjra felkenjük azért szépen látszódnak a színek. Szép kis sminkeket lehet vele készíteni. Én mindennapokra a bal felső sarokban lévő halvány rózsaszínes színt használtam nagyon sokszor az egész szemhéjamra, mert nagyon kellemes kis rózsaszínes színt adott, szép, apró csillámokkal. Ez az eredeti ára viszonyt nekem túl sok, akcióban éri meg esetleg megvenni. Sajnálom ,hogy ilyen drága ,mert egyébként nagyon kis szuper, praktikus palettának tartom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.