Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2013. október 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szemhéjárnyaló duó kifinomult, természetes árnyalatai megszépítik a szemeidet! Felviheted száraz applikátorral, hogy a hatás lágy, csillogó legyen. Ha nedves applikátorral viszed fel, szemeid fémesen ragyogó árnyalatokban pompáznak.

Kiszerelés: 1,9 g

Sarene

2017. április 3.

Árnyalatoktól függő teljesítmény.. van ami csak szárazon s van ami csak nedvesen működik igazán...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

dia0311

2016. november 5.

Imádom! Először a Soft Brown-t vettem meg, a világosabbnak a színe épphogy egy kicsit látszik a szemen, nagyon szép csillámos, hétköznapokra tökéletes, tartós, még akár highlighternek is el tudnám képzelni. :) A másik színt nem gyakran használtam, de annak is szép a színe. Bár a nevét nem értem, mivel egyik szín se barna.
Nem rég szereztem be a Cocoa Glaze árnyalatot, melyből szintén a világosabbikat szeretettel használom így ősszel szemhéjon, ha egy kis barnához van kedvem - bár a színe nem nagyon látszik, csak közelről, ez is inkább csillámos.
Szeretnék még ebből a termékből valamilyen színt, viszont nem igazán találtam másikat, ami nekem jól állna, plusz sajnos nem rég vették ki a katalógusból (bár azt hiszem csak pár darabot, köztük pont a fentebb említett Soft Brown-t, ami eléggé fogyóban van) de remélem, lesz még benn, csak más csomagolásban, vagy ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

ladri

2015. május 25.

Soft Brown árnyalatban van meg, nedvesen használom Avon szemhéjalappal, úgy 8-10 órát kibír, anélkül nem sokat. Nedvesen gyönyörű színe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

bdori

2014. május 2.

Barna/bézs árnyalatban van,nagyon szép. Vizesen még nem próbáltam,de szárazon bejött. Nem túl kihívó,hétköznapra is jó viselet. Plusz nagyon szépen át lehet fedni a kettőt :)

update: -1 csillag,mert hiába rakok alá szemhéjalapot,egy óra múlva már beül a redőkbe :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

mandypetho

2014. február 5.

Én alapvetően azért vásároltam ezt a szemhélyárnyalót, mert szeretem a csillogó hatást. Sajnos ez sem szárazon, sem pedig vízes ecsettel nem érhető el. Sajnos melléfogás volt a vásárlás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 5.

Orsyna

2013. november 6.

Sajnos nekem nem lett más vizesen sem, szép színe van egy keki zöld árnyalatom van.Sajnos nem a legjobb minőség zsíros szemhéjam van és a redőkben összegyűlik és mintha gyorsan kopna is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol