Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

Dúsabbnak látszó pillák extrém fekete színben! A szempillaspirál intenzív hatású, szénfekete pigmentjei bámulatossá varázsolják a pillákat.

Mirtil

2015. december 7.

Lassan szárad és furán híg, amikor megvettem folyton összekentem magam. Az eredmény szép, nem olyan látványos de nem csomósodik és viszonylag tartós is, ez legalább tényleg csak a nedvességtől jön le, egyes "vízálló" spirálok pedig maguktól odébb vándorolnak.
Sokkal jobb, mint némelyik agyonreklámozott drága spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Sokkal jobb, mint némelyik agyonreklámozott drága spirál.

libelle88

2015. június 26.

Nekem ez a spirál jött be a legjobban, és ezt úgy mondom, h kipróbáltam a Lancome 10e Ft-osát is!
Ár-érték arányban ez egy nagyon jól teljesítő spirál. Én mostantól sztem csak ezt fogom venni. Nem túl hosszú pilláim vannak, ez szépen kiemeli őket. Még nem volt rá panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

mesayaa

2015. február 21.

Minnél kevesebb volt benne, annál jobban kezdtem megszeretni. A Végére már szépen felvitte a festéket, míg az elején körülbelül csöpögött a pillámról a fekete festék. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

BeautyByCATherine

2015. február 15.

Árban jó spirál, és ehhez képest jól teljesít. Tényleg mély fekete árnyalat, bár nekem olyan átlagos. Nem csinál hatalmas pillákat, több rétegben sem. Hétköznapra megfelelő, de bulira azért pörgősebb kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

dana90

2014. július 12.

Jó termék, tényleg dúsít valamit a pillákon és a tartósságával sincs problémám, ár-érték arányban teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Yellow Paca

2014. március 14.

Update:
Én nem tudom mit pakoltak ebbe a spirálba, de akkora de akkora pillákat gyárt, mintha nem is az enyémek volnának. A 4 csillag azért megmarad mert még mindig túl sok festéket vesz fel a keféje, de gondolom ez más spiráloknál is így van. Azt hiszem ha elfogy újrarendelem.

Eleinte folyt és mindenhol maszatolt. Mostmár nem maszatol mindenhol, csak itt-ott.
Jó hosszú pillákat csinál, és csak néhol csomósítja össze.
Bár fenntartom azt a lehetőséget is hogy én vagyok ügyetlen.
Miután megszáradt szépen a helyén marad.
Negatívum hogy a hegye rengeteg fölös festéket szed fel, amit le kell róla húznom így rengeteg festék elpazarolódik.
Akciósan jó vétel volt.
Összességében 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 14.

Update:

Jó hosszú pillákat csinál, és csak néhol csomósítja össze.
Bár fenntartom azt a lehetőséget is hogy én vagyok ügyetlen.
Miután megszáradt szépen a helyén marad.
Akciósan jó vétel volt.
Összességében 4 csillag

Orsyna

2013. szeptember 10.

Többszöri próbálkozás után sikerült rájöttem hogy kell csinálni.meg kell tanulni használni a kefét, de attól még tényleg lassan szárad és folyékony.Biztos h.csak ritkán fogom használni mert hétköznap nincs idő míg megszárad.
update: Pár hónap után újra elővettem, mostmár nem annyira híg szép fekete színű olyan mintha a szempillám tövébe húztam volna fekete tusvonalat.Babás hatású, összességében jó hétköznapokra.Alkalmakra meg a műszempilla mert igazából az tud csak hatalmas pillákat adni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

bea0926

2013. július 14.

Először furcsa volt a keféje, de most már megszoktam. Szép fekete színe van. Nekem a tartósságával sincs problémám, egész nap a helyén marad, ennek ellenére könnyen le lehet mosni. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

Naturka

2013. július 1.

Megijedtem mikor megláttam a keféjét. gondoltam ettől tuti csomós pilláim lesznek. Ééééééés: NEM! :). Hosszít és dúsít és szétválaszt és tartós, egy rétegben. Megéri nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Szidy

2013. május 20.

Hat en most rendeltem egy ilyet,de egyaltalan nem csalodtam bene.Olyan dus lesz a pillam tole es nagyon hosszuak.Gyonyoru cicaszemeket lehet csinalni vele.Imadom!Es sokaig tart.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol