Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   tanácsadónők

Mint a kelő nappal ébredező természet, úgy bontakozik ki a Voyager Spirit Eau de Toilette illata. A madagaszkári gyömbér, az aromás, örökzöld pisztácia és az intenzív indonéz pacsuli aromája teszi lehengerlővé. Kalandvágyó férfiaknak.

Joe38

2018. május 21.

Először is,szerintem ez egy nagyon különleges illat!Az utazás és a spirituálé hangulata, ami körüllengi az embert miközben viseli!
Egy természetes gyantás-fűszeres aroma, ami abszolút férfias és lehengerlő.Érzek hasonlóságot más márkák illatai felé,mint pl.
Kenzo Homme vagy a Cacharel Nemo ,de akár a Lalique Hommage Voyager-el is párhuzamba állíthatnám bár az nekem
inkább egy kicsit dohos vagy régies hangulatú,de a fássága és keletiessége mégis hasonló.....
Másrészt, ami felkeltette az érdeklődésemet az amikor olvastam róla ,hogy az összetevőkben a Mastic bokor gyantája van
ami hasonló a fenyő vagy cédrus gyanta illatához.Nem sok olyan parfümmel találkoztam amiben van ez az összetevő ,de amikben szerepel
a fragrantica-n bogarászva azok elég különleges illatok egytől-egyig.És nem tévedtem most sem ,
mert a Voyager Spirit spirituális hangulatáért szerintem leginkább ez a varázsgyanta a felelős és igen különlegessé teszi az összhatást!
Itt feljebb a termékleírásban "örökzöld pisztácia" néven szerepel,
de akit érdekel esetleg az itt a krémmánián is utána olvashat az összetevők között "Pistacia Lentiscus" vagy "masztik gyanta" néven.
Elég jó a tartóssága a Voyager Spirit-nek és talán még beszerezhető is ,bár azt kell mondjam egyre kevesebbszer látom már az elérhetőségét.
Szerintem az Oriflame illatok között és az üzletek polcain fellelhető márkák között is a jobbak közé sorolnám.
Egy jó erős 4 csillagot mindenképp megérdemel és talán akkor érdemes használnunk ,ha egy kicsit ki akarunk zökkenni a szürke hétköznapok világából..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

Itt feljebb a termékleírásban "örökzöld pisztácia" néven szerepel,

Jobman

2015. május 18.

Nagyon markáns férfias illat. Bár nem mindenkinek tetszik. Az illat amúgy tartós, 4-5 óra múlva is simán érezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Isoeugenol, Eugenol
Parabének: Methylparaben
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140